,  

Beata Kozidrak pod kontrolą męża

ImageBeata Kozidrak, wokalistka zespołu Bajm, kto jej nie zna, nie zna jej piosenek.


Relacje rodzinne Beaty Kozidrak , jej męża Andrzeja Pietrasa i ich córki nie należą do najlepszych. Na tyle jest w tej rodzinie nie wesoło, że dziewczyna bała sie ojcu powiedzieć o tym , że ma chłopaka.

Teraz Rewia dodaje jeszcze inne szczegóły z życia rodzinnego Kozidrak i Pietrasa.

Andrzej odizolował Beatę od ludzi – mówi anonimowo osoba zaprzyjaźniona z Bajmem. Pomijając już fakt, że jest chorobliwie zazdrosny o żonę to jeszcze potwornie zachłanny na pieniądze. Nie jest lubiany w środowisku. I co może wydawać się dziwne, szalenie tajemniczy jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Nie bywają w restauracjach. Beatę łatwiej spotkać w supermarkecie niż na bankiecie. Ale najbardziej zastanawia fakt że Beata w żadnym wywiadzie nawet nie zająknie się na temat kłopotów małżeńskich. Gdy czyta się jej wypowiedzi, można odnieść wrażenie, że Andrzej jest chodzącym ideałem. A przecież nim nie jest.

Współzałożycielem zespołu Bajm był brat Beaty , Jarosław Kozidrak, lecz i on nie bardzo chce rozmawiać na tematy swojej siostry i jej męża. Pewne jest to jednak, że Jarosław z zespołu ze względu na szwagra, gdyż ten chciał przejąć pełną kontrolę nad zespołem i wokalistką.

Nie chciałbym opowiadać o szczegółach rozstania z Bajmem – mówi Kozidrak. Minęło tyle lat. Jest takie przysłowie, iż nie robi się we własne gniazdo.

Andrzej Pietras przyczynił sie na pewno do wielkiego sukcesu zespołu a szczególnie swojej rodziny, zarabiając miliony. Prócz willi w Lublinie, ma także zameczek pod Lublinem i posiadłość w Hiszpanii, kilka samochodów, samolot i służbę.

Jej mąż jest podobno jedną z najbardziej wpływowych osób w Lublinie: Gdy kilka lat temu nieżyjącemu już ojcu Beaty skradziono samochód, to wystarczył tylko jeden telefon Andrzeja, aby za godzinę samochód stanął w tym samym miejscu – wspomina przyjaciel rodziny.

Przy takim bogactwie na pewno żyje się dobrze. Przyjaciół Kozidrak może liczyć na palcach jednej ręki, ale być więźniem we własnym domu?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Beata Kozidrak pod kontrolą męża

  • Ewa

    Poznałam dziś Pana Jarosława Kozidrak W Bydgoszczy, gdy przyszedł najnormalniej w świecie po kurczaka z rożna. Jest to tak skromny facet, że doznałam szoku. Jak na założyciela tak spektakularnej formacji BAJM – jest tak odmienny, bo po prostu normalny, wydaje się, ze jak inni zjadacze chleba. Nigdy bym nie przypuszczała, że ludziom na takim poziomie sławy – woda sodowa nie uderzyła do głowy. Rozmowa z Panem Jarkiem była ciepła i miła, jakbym go znała od lat. Nie mogę uwierzyć, że spotkałam taką osobę…

You must be logged in to post a comment.