,  

„Bazarowa Handlara” – Oborski o Horodyńskiej

Jeszcze jeden krytyk modowy na polskiej scenie.

Największą krytyczką polskich celebrytów jest na pewno Sara May, piosenkarka bez piosenek, radna bez stołka w Samorządzie Bemowa. Dorównać jej próbuje Kuba Wojewódzki , Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska a teraz swoich sił spróbował były chłopak Joli Rutowicz, Sławek Oborski.

Karolinie Malinowskiej ostatnio oberwało się od amerykańskiej stylistki z Hollywoodu, teraz oberwało się Horodyńskiej. Oborski wykorzystał okazję, że Joanny jeszcze nikt nie skrytykował.

Joannie Horodyńskiej wydaje się, ze jest wyrocznią mody. Była modelka, która nie zrobiła żadnej kariery z granicą, sprezentowała look bazarowej handlary, napuszonej bordowej kury – atakuje w rozmowie z wideoportalem Sławek Oborski. Włożyła futro, czarno-złotą sukienkę, a do tego czarne buciory, jakby miała deptać gnojówkę. W tej stylizacji mogłaby spokojnie handlować na bazarze złotem i zegarkami. Nie wątpię, że to były jakieś marki , bo Joanna jest zakochaną w sobie snobką i leci na marki i kasę. Jako stylistka powinna mieć jednak klasyczny styl, by móc oceniać inne dziwne kreacje.

Ale to nie wszystko. Czytelniczka jednego z portali plotkarskich Horodyńską  opisała jeszcze inaczej.

Horodyńska to podła manipulantka,wszystko zrobi dla kasy,rozbije małżeństwo,wykorzysta faceta.Jej były kupił jej miłe mieszkanko w Warszawce.A stylistka z niej taka jak z koziej d.u…y trąba.Wystarczy popatrzeć na Kingę Rusin w You Can Dance-to właśnie Horodyńska była jej stylistką.Jak Rusin wyglądała-wystarczy sobie przypomnieć-jak ostatnia wieśniara!!!Stylistka więc żadna z niej.- pisze czytelniczka

Ostro!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.