,  

Bartnik: „Najman ma teraz jaja!”

Oklaski i gwizdy, tłumy ludzi i prezent Wojciecha Bartnika, to wszystko ominęło Marcina Najmana na wczorajszej konferencji dot. zapowiedzianej na 19.11 gali “Fight Night” w kaliskiej Galerii Tęcza.

 

Śmiech i oklaski wybuchły zaraz po przemowie Wojciecha Bartnika, który na koniec swojej ujawnił zawartość tajemniczej paczki, którą przywiózł dla Marcina Najmana

“Marcin nie dojechał nawet na konferencje, nie ma też nikogo z jego sztabu, dlatego przekazuje ten prezent organizatorom z prośbą o jego przekazanie Marcinowi, ażeby choć raz wyszedł do ringu jak prawdziwy mężczyzna, paczka zawiera dwa jaja, powinny Marcinowi pomóc w podejmowaniu męskich decyzji” –  powiedział Bartnik

“Dochodzą mnie słuchy, że Marcin ściemnia i na co dzień trenuje, a gips zakłada tylko publicznie. O tyle mnie to niepokoi, że przecież do dnia dzisiejszego nie przesłał organizatorom USG nogi do czego jest zobowiązany. Ja trenuję cały czas i mam nadzieję, że Marcin w ciągu tego tygodnia pokaże, że testosteronu nie ma tylko w pseudonimie. Jestem daleki od ubliżania, ale Marcin przy podpisywaniu umowy z organizatorami powiedział , że Bartnika to nawet na wózku może trafić, więc zapraszam i jeszcze raz podkreślam, że możemy walczyć w formule full contact, która w przeciwieństwie do ustalonego low kicka nie niesie zagrożenia dla nogi. Czuję się oszukany, zresztą podobnie zostaliście oszukani Państwo, bo już nie mówię o walce, ale Marcin nawet nie miał odwagi, żeby stanąć twarzą w twarz ze mną na konferencji i niech nie zasłania się tu kontuzjami, bo do Warszawy niż do Kalisza ma dalej, a jednak miał tam siłę pojechać na wywiad dla Orange!”  – dodał ostatni polski medalista olimpijski w boksie.

Na pytanie dziennikarza, dlaczego nie ma na konferencji Marcina Najmana? :

“Krótko przed galą Marcin wysłał do nas oświadczenie …. sms-em,w którym oświadczył, że nie dotrze na walkę oraz na konferencję. Nie wiem dlaczego, nie został nam przedstawiony jakikolwiek dokument potwierdzający niezdolność do tego, aby wstawić się na konferencji”  – oznajmił współorganizator gali Krzysztof Gorzkiewicz.

Wygląda na to, że niniejszy pojedynek to być , albo nie być dla Marcina Najmana, czy jaja od Bartnika pomogą Najmanowi wyjść w sobotę na ring?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.