Barciś wystąpi w Tańcu z gwiazdami

ImageUczestników w 11 edycji w Tańcu z gwiazdami jest co raz więcej. Jeszcze trochę to będzie mega show na więcej par niż dotychczas, tylu jest chętnych.


Kolejną gwiazdą, która chce poszaleć na deskach Tańca z gwiazdami jest Artur Barciś, przesympatyczny Norek z Miodowych lat.

– Jest szansa, że na tle na tle pozostałych uczestników programu Artur Barciś będzie największą gwiazdą tego show – twierdzi w rozmowie z Faktem osoba związana z „Tańcem z gwiazdami”. – Jego partnerką będzie najprawdopodobniej tancerka, która dopiero zadebiutuje w show – dodaje informator.

Producenci maja nadzieję, że aktor chociaż nie jest znany z wielkich produkcji kinowych przyciągnie tłumy przed telewizory. jego stawka tez ma być nie mała, bo za jeden odcinek na parkiecie może dostać nawet 11 tys. zł. TVN od dawna starało się by Norek zatańczył w show. Jednak on był nieugięty i ciągle odmawiał. W końcu się udało. Barciś ma teraz więcej czasu a na korytarzach stacji plotkuje się, że może to być kolejny lider TzG.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.