Bank PKO pozywa gazetę za ujawnienie zarobków Majewskiego w reklamie!(video)

Pracownicy Banku są wściekli!

Szymon Majewski wziął udział w reklamie Banku PKO B.P. Puls Biznesu w marcu podał, że showmen zarobił na reklamie 3,3 miliona . Jego miesięczna pensja wyszła już po opłaceniu podatku około 106 tysięcy zł. Bank uznał , że została ujawniona tajemnica przedsiębiorstwa i złożył wniosek do sądu.

Bank chciał, by nasza gazeta nie pisała o gaży Szymona Majewskiego i wydatkach na kampanię z jego udziałem – twierdzi Puls Biznesu. Naszym marcowym tekstem, w którym ujawniliśmy, ile za reklamowanie PKO BP zainkasuje Szymon Majewski, zajęła się prokuratura.

Według Banku bezprawnie zostały ujawniona gaża Majewskiego a także całkowity budżet prowadzonej z jego udziałem kampanii nowych kont.

Pod koniec kwietnia po przesłuchaniach uprawnionego pracownika banku wszczęliśmy śledztwo, dotyczące podejrzenia ujawnienia osobom trzecim informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa. To przestępstwo zagrożone karą do 2 lat więzienia – tak skomentowała sprawę wypowiedz Monika Lewandowska, rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej, w rozmowie z Dziennikiem.

Podobno w tym czasie pracownicy banku nie otrzymali premii rocznej i zrobił się szum.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.