Bajeczna zabawa z Piccolo

 W minioną niedzielę, 21 marca, na warszawskim Torwarze odbyła się promocja filmu Jak wytresować smoka. Wydarzeniu temu towarzyszyła wspaniała zabawa dla wszystkich miłośników smoków i wikingów zorganizowana przy współpracy z marką Piccolo.


Kto nie chciałby własnoręcznie ulepić garnka czy pokonać na miecze prawdziwego wikinga? W ten właśnie sposób, biorąc udział w interaktywnych warsztatach, najmłodsi poznawali fascynujący świat skandynawskich wojów. Do wyboru było między innymi: bicie monet, garncarstwo, rybactwo, zielarstwo, nauka walki na miecze i kuchnia wikingów.

Na dzieci i ich rodziców czekało też mnóstwo innych atrakcji. Animatorzy Piccolo zorganizowali wiele konkursów i gier dla najmłodszych oraz zabaw rodzinnych, takich jak rzut smoczym jajem do celu czy skręcanie hełmów i toporów z balonów. W obozie wojowników odbyły się również pokazy walk, uzbrojenia wikingów i maszyn oblężniczych, którymi polowano na smoki, a także koncert zespołu wikingów oraz prezentacja instrumentów dawnych. owcy autografów mogli spotkać się, porozmawiać oraz zrobić sobie zdjęcie z aktorami Julią Kamińską i Mateuszem Damięckim, którzy byli odtwórcami głównych ról dubbingowych. Na zakończenie goście obejrzeli efektowny pokaz ogniowy.

adne dziecko nie wyszło z imprezy z pustymi rękami. Wszystkie zostały obdarowane wspaniałymi nagrodami za waleczność: kubeczkiem i wiatraczkiem, a przy okazji malowania buzi w smoki mogły przykleić sobie tatuaż. Prezenty zostały ufundowane przez partnera wydarzenia, markę Piccolo, nieodłącznego gościa na dziecięcych przyjęciach.VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.