Bacznie obserwuję moje skarby – Cichopek o swoich piersiach

 Jeden z portali zajmujący się bielizną damską przeprowadził wywiad z Kasią Cichopek o jej piersiach. Pierwsze pytanie jakie padło, to w jakim rozmiarze nosi staniki i gorsety.


Balkonetka.pl to serwis zajmujący się bielizną dla kobiet. Widząc Kasię Cichopek, która miała często na sobie gorset podczas Tylko nas dwoje, postanowił przeprowadzić wywiad z prowadzącą show i zapytać o rozmiar w jakim nosi kobiece ozdoby.

Gorset który Kasia miała podczas jednego z odcinków TND to Gorset Masquerade był w rozmiarze 65 FF . I jeszcze zapytanie o rozmiar stanika.

Mój biust bardzo często się zmienia w zależności od tego, czy przybrałam na wadze, czy schudłam. Niedawno byłam w ciąży a obecnie wciąż karmię. Dlatego nie przywiązuję się do jednego rozmiaru, tylko bacznie obserwuję moje skarby:)

 Cichopek jest bardzo otwarta na dyskusję o bieliźnie, więc zaczęła zdradzać tajniki swojej garderoby. I radzi jaki najlepiej kupić stanik , by pasował danej osobie  i dobrze się układał tu i tam.

Polecam biustonosze dobrze dopasowane w obwodzie, na szerszych ramiączkach i z elastyczną miseczką.

Kasia jak widać jest specjalistką nie tylko jak schudnąć po porodzie ale także jaki stanik nosić i jak go nosić. Co za wszechstronna kobieta! Po prostu ideał!
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.