Bachleda i Farell zamieszkają w Krakowie?

ImageNajgorętsza para Hollywood chce zamieszkać w Krakowie!


Tak się już mówi o Alicji Bachledzie -Curuś i Colinie Farrellu. Alicja jednym z nowo budowanych mieszkań w Krakowie, już się jakiś czas temu interesowała.  Tym samym teraz jest zainteresowany Colin Farrell. Aktor upatrzył sobie 150-metrowe lokum w centrum Krakowa warte 3 mln złotych, donosi Fakt.

Fakt poszedł dalej i się dowiedział, że agent  Farrella już jest w trakcie rozmów z jednym z developerów krakowskich.

Reprezentant Colina chce zapłacić w jego imieniu za mieszkanie w ekskluzywnym apartamentowcu, które ostatecznie będzie kupione na nazwisko Bachleda-Curuś. Cała transakcja ma zostać sfinalizowana zaraz po wakacjach – czytamy w gazecie.

Lokal będzie mierzył ponad 150 metrów kwadratowych i powstanie z połączenia dwóch mniejszych mieszkań. Apartament Alicji i Colina mieścić się będzie na ostatnim, szóstym piętrze budynku. Zakochani będą mieli wspaniały widok na centrum Krakowa. Spacer na Rynek Główny zajmie im raptem kilkanaście minut
– czytamy dalej.
Cena nieruchomości również jest wyjątkowa. Mieszkania w apartamentowcu są jednymi z droższych w Krakowie. Cena metra kwadratowego to 13 tys. złotych za metr w stanie surowym. Całość, razem z miejscem parkingowym, tarasami i wyposażeniem, będzie kosztowała Colina około 3 milionów – dodaje Fakt.

Czy para chce osiąść na stałe w Polsce? Czy w takim razie to znak, że chcą być razem do końca życia? Kto wie, czas pokaże a my o tym napiszemy.

Tu chcą zamieszkać

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.