Bachleda-Curuś i Cichopek są przyjaciółkami!

Wiedzieliście o tym?

Zastanawialiście, jak to się stało, że Katarzyna Cichopek o Marcin Hakiel brali w Zakopanym ślub a nie w Warszawie, skąd pochodzi aktorka? No właśnie. Mało tego wesele odbyło się w w hotelu Wersal, który należy do wujka Alicji Bachledy-Curuś. To jeszcze nie wszystko. Kiedy Ala rozstała się z Colinem Farrellem pierwsza wiedziała Kasia.

Alicja poznała Kasię przez swojego wujka Adama Bachledę-Curusia, byłego burmistrza Zakopanego, właściciela kilku hoteli w stolicy Tatr, w tym Wersalu. To właśnie w Wersalu odbyło się wesele Kasi i Marcia Hakiela. Tu także zwycięzcy Tańca z gwiazdami otworzyli swoją pierwszą letnią szkołę tańca – powiedział informator Na żywo.

Kiedy Ala przyjeżdża do Polski, stara się spotkać z Kasią.

Wystarczy jeden telefon do Kasi, by i ona przyjechała w góry twierdzi osoba znająca obie panie.

Ich synowie już się poznali i świetnie się rozumieją.

Henry i Adaś mają tu świetną ochronę. Kucharz gotuje im ekologiczne posiłki. Gdy dzieci się bawią, sławne mamy mogą zrelaksować się w hotelowym SPA i oddać pogaduszkom o urokach macierzyństwa, bo obie są zakochane w swoich synkach. Zwierzają się sobie także ze spraw sercowych. Alicja podziwia udane małżeństwo przyjaciółki. Uważa, że ona i Marcin Hakiel tworzą parę idealną. Ona też chciałaby być kiedyś tak szczęśliwa. Gdy rozpadł się jej związek z Colinem Farrellem podobno pierwsza dowiedziała się o tym Kasia.

Być może Kasia da się namówić na zagraniczne studia aktorskie.

Kasia chciałaby pójść w ślady Alicji i uczyć się w szkole Lee Strasberga. Tyle, że jej synek jest jeszcze za mały, by mogła go zostawić z tatą i pojechać studiować w Ameryce – twierdzi znajoma Kasi.

Ala powinna tylko pomyśleć zanim zaproponuje coś Kasi, że ta nie zna angielskiego. Tak więc Kasia pozostanie w kraju.

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.