, , ,  

Babcia Dody nie wybaczy jej tego!

ImageJak wpływ ma na Dodę Nergal trudno nie zauważyć. Wpierw zmieniła wizerunek, wyrzuciła róże pokochała czerń. Teraz głosi herezje!


W jednym z wywiadów Doda wypowiedziała się bluźnierczo na temat Biblii. Podważa jej autentyczność i wyśmiewa się z ewangelistów! atwo jest zauważyć kogo naśladuje piosenkarka.

Jeżeli chodzi o Biblię, to są tam superzaje… przykazania, jakieś historie, które budują w dzieciach system wartości i chęć bycia dobrym człowiekiem, natomiast ciężko mi wierzyć w coś, co nie ma przełożenia na rzeczywistość, bo gdzie w tej Biblii są dinozaury? Jest siedem dni stworzenia świata i nie ma dinozaurów. To mi się kłóci – Tak się wypowiedziała dla Dziennika.pl.

Dalej nie było lepiej.

Wierzę w to, co nam przyniosła matka ziemia i co odkryto podczas wykopalisk. Są na to dowody i ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła gość – wyśmiewała się z ewangelistów.

Jak można się zmienić pod wpływem innych osób, mamy czysty przykład. Gdyż jeszcze niedawno Doda wspierała jedną z Zachodniopomorskich parafii datkami. Odwiedzała Domy Dziecka. Pisano o niej jako o kobiecie o wielkim sercu.

Na temat Dody wypowiedział się jeden z Księży kościoła katolickiego.

Z nią jest gorzej niż z Madonną. Trzeba się znać na jakiejś dziedzinie, żeby się wypowiadać. To obraża uczucia religijne Polaków. Niech nie naśladuje Madonny i się nie kompromituje. Jest to poziom Bolka i Lolka – jak ja to mówię…
– powiedział Ks. Jan Koplewski .

Co na to bardzo religijna babcia artystki?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.