Awantura jest ustawiona przez nich!?

 Dałaby z siebie zrobić dziwkę dla kariery?


Od wielu miesięcy śledzimy losy Weroniki Rosati i Andrzeja uławskiego, który w swojej nowej książce Nocnik opisuje  historię Esterki, której losy są niemal takie same, jak Weroniki. Aktorkę nazywa dziwką, twierdzi , że do kariery doszła przez łóżko. Rosati podobno miała złożyć pozew do sądu o zniesławienie, tymczasem… tymczasem cała afera może być przez nich sterowana.

Podobno obojgu zależy na rozgłosie, który przynosi im spore korzyści. Para podobno nadal się przyjaźni a cały szum jest pod ich kontrolą.

Weronika wie, że wystarczy jeden telefon od uławskiego, by jego przyjaciele lub dawni uczniowie, którzy dziś robią karierę w filmowym świecie spełnili jego prośbę. Dlatego nie zamiesza skończyć tej znajomości. Chodzi o rozgłos i role w filmach. Dla Weroniki oczywiście. Weronika nigdy nie zerwała kontaktu z Andrzejem uławskim. Wiedziała, że rodzice nie pochwalają jej kontaktów z reżyserem, ale pokusa rozmów z nim i korzystania z jego doświadczeń oraz kontaktów w świecie filmowym była dla niej zbyt wielka
– powiedziała yciu na gorąco koleżanka Rosati.

Jak nisko trzeba upaść by chwytać się takich pomysłów?!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.