Awantur Rosati ciąg dalszy!

 Weronika Rosati ciągle nie może u wierzyć, że ie jest gwiazdą wielkiego formatu! …


le napisaliśmy! Jeszcze raz.

Weronika Rosati
ciągle myśli, że jest gwiazdą wielkiego formatu. W miejscach publicznych próbuje wszystkim udowodnić, że lepiej z nią nie zaczynać i że powinna mieć należyty dla gwiazdy szacunek. Pamiętacie jak Wera kłóciła się na lotnisku, gdy na lotnisku zrobiła  awanturę o to, że pan ze straży kazał jej zdjąć kurtkę i wyrzucić zabronione płyny? Tym razem gwiazda zrobiła niezłą jazdę w wypożyczalni filmów.

Stojąc w kolejce, usłyszałem Panią Weronikę Rosati. Okazało się, że Pani Weronika ma zaległe pieniądze do oddania. Wyskrobała je z portfela stwierdzając, iż ma jeszcze ochotę na ciastka. Dziewczyna dobiła je do rachunku, A TU NASZEJ WERONICE ZABRAKO FUNDUSZY. Gwiazda stwierdziła: PRZEZ PANI NIE MOG KUPI SOBIE CIASTEK. Jakie wielkie było jej oburzenie! My stojący w kolejce wybuchnęliśmy śmiechem. Ostatecznie położyła pieniądze na ladzie i wyszła. Czemu osoba będąca gwiazda jak się określa robi z siebie biedaczkę ściubiącą każdy grosz? – donosi informator Plotka.

Weronika Rosati gra w TVN w serialu Majka, czyżby stacja nie wypłaciła jej na czas pieniędzy a może mama zabiera całą kasę?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.