ATMOSFERA WOKÓŁ KYLE’A XY ZAGĘSZCZA SIĘ

Niebawem kończy się emisja pierwszego sezonu serialu „Kyle XY”. Jednak nie znika on z anteny SciFi Universal i wszystkie fanki przystojnego Matta Dallasa będą mogły znowu podziwiać jego niewątpliwie zabójcze spojrzenie. Drugi sezon serialu zostanie wyemitowany, tydzień po zakończeniu pierwszej serii. Na premierowe odcinki zapraszamy już 11 marca od 21:00.

 

Kyle (w tej roli bożyszcze nastolatek – Matt Dallas) to niezwykły nastolatek. Od reszty rówieśników nie tylko odróżnia go brak pępka, ale także niezwykłe zdolności, które posiada i których nikt nie jest w stanie wyjaśnić.

 

Po długich poszukiwaniach odpowiedzi na zagadki przeszłości Kyle  w końcu staje twarzą w twarz
z Adamem Baylinem – człowiekiem, który być może zna  odpowiedzi na dręczące go pytania.
Z pomocą Adama, Kyle zaczyna powoli zdawać sobie sprawę z tego, kim jest i do czego może być zdolny. Kyle  zrządzeniem losu, trafia z powrotem na łono rodziny Tragerów, którą opuścił. Teraz, pod czujnym okiem Toma Fossa, musi nauczyć się umiejętnego wykorzystywania swoich niezwykłych zdolności oraz tego, jak starannie ukrywać je przed rodziną, która za wszelką cenę stara się sprawić, by Kyle był normalnym nastolatkiem. Tymczasem członkowie rodziny Tragerów borykają się z problemami. Po odejściu Kyle’a, Nicole staje się przygnębiona i porzuca pracę,
a Stephen musi zrobić wszystko, by ją zastąpić. Lori wciąż nie wie, dlaczego Declan utrzymuje taki duży dystans i unika jej, a Josh ciągle sprawia kłopoty…
Niebezpieczeństwo wzrasta kiedy tajemnicza korporacja MADACORP, wynajmuje tajemniczą dziewczynę i zleca jej polowanie na Kyle’a. Dziewczyna staje się nie tylko częścią życia i świata Kyle’a, ale wkracza również w życie całej rodziny Tragerów, narażając wszystkich jej członków na ogromne ryzyko.

 

Co grozi Kyle’owi i rodzinie Tragerów? Czy Kyle nauczy się wreszcie postępowania z kobietami?

Czy uda mu się zrozumieć siebie? Odpowiedzi już niebawem – tylko na SciFi Universal.

 

„Kyle XY” podwójne odcinki sezonu 2, od 11 marca, w niedziele od 21:00.
Tylko na SciFi Universal.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.