Arystokratka Mandaryna największą żenadą roku?!

 Mandaryna, która podobno ma korzenie arystokratyczne została największą żenadą roku według Karoliny Korwin-Piotrowskiej.


Dziś w Dzień Dobry TVN Karolina Korwin-Piotrowska znana z Magla Towarzyskiego mówiła, kto z polskich gwiazd jest największą żenadą mijającego roku w naszym kraju.

Mandaryna była żona Michała Wiśniewskiego była krytykowana od samego początku gdy tylko wpuściła kamery do domu. Później wystąpiła w Sopocie gdzie odniosła totalną klapę a o której mówiła, że straciła głos bo ktoś jej zamki powypruwał w ubraniach. Następnie na jakiś czas zniknęła. Wzięła rozwód z Wiśnią, straciła dom, z dziećmi pomieszkiwała kątem u koleżanki. Po kilku latach wróciła by znowu nas zszokować.

Pojechała do Stanów by uczyć się śpiewu, wróciła nic nie umiejąc. Zakochała się w wuefiście by w końcu rzucić go dla jakiegoś milionera. Korwin-Piotrowska nie zostawiła też suchej nitki na Mandarynie za wywiad w Vivie, w której Wiśniewska opływa w luksusie, jest ubrana w balowe suknie, pokazuje nowego, bogatego narzeczonego i opowiada o swoich arystokratycznych korzeniach.
 

Mówiąc o tym, że helikopterem lata się do pracy Mandaryna po prostu dążyła do śmierci medialnej. Takim zachowaniem Mandaryna według Piotrowskiej przebiła sesję poślubną z Wenecji Izy i Kazimierza Marcinkiewiczów oraz aferę Weroniki Marczuk-Pazury.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.