Arystokrata Mikołaj Rey rozbiera się w damskim Playboy’u

EksMagazyn – polski Playboy dla kobiet obchodzi swoje 2. urodziny.

 

Przez dwa lata magazyn prezentuje czytelniczkom najprzystojniejszych mężczyzn w Polsce – bez ubrań.

– Kobiety lubią męskie ciała, pokazane w ciekawy, zmysłowy sposób. Chcą oglądać znanych mężczyzn, a ci coraz chętniej się rozbierają. I to nas bardzo cieszy – mówi Aneta Zadroga, redaktor naczelna  EksMagazynu. –

Okazuje się bowiem, że przyjemność oglądania przeciwnej płci nie jest już zarezerwowana wyłącznie dla mężczyzn – dodaje.

W EksMagazynie swoje wdzięki zaprezentowali do tej pory m.in.: pięściarz Krzysztof Diablo Włodarczyk, aktor znany z serialu „M jak Miłość” Maciej Jachowski, aktor Leszek Stanek, wokalista zespołu  Volver Mariusz Totoszko, najsłynniejszy polski model i dietetyk Jacek Bilczyński, a w najnowszym numerze arystokrata, który przebojem wdarł się do świata celebrytów, gwiazda programu MasterChef, potomek słynnego poety – Mikołaj Rey.

EksMagazyn zrealizował również pierwszą rozbieraną sesję z modelem jeżdżącym na wózku inwalidzkim – Dawidem Ożogiem.

– Pokazałyśmy, że przystojny mężczyzna to po prostu przystojny mężczyzna, może być aktorem, celebrytą, albo chłopakiem na wózku. Atrakcyjności, nawet tej fizycznej, która i tak nie jest najważniejsza, nie określa niepełnosprawność – podkreśla Aneta Zadroga.

– To była wspaniała przygoda i mam nadzieję, że podobałem się czytelniczkom – mówi bohater sesji „Wściekłe psy”, Dawid Ożóg, pierwszy rozebrany niepełnosprawny model.

Zdjęcia modeli zobaczycie TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: -1 (from 1 vote)

Comments are closed.