, , ,  

Artyści ‘Poland…Why Not?’ zachwycili gości podczas występu dla branży muzycznej zorganizowanym przez Rokket Music w amerykańskim klubie Dragonfly!

FOTO: © Rokket

Jeden z najważniejszych dotychczasowych momentów dla ‘Poland…Why Not?’ (PWN) zakończył się sukcesem. Artyści wystąpili przed gośćmi z amerykańskiej branży muzycznej i udowodnili, że ich talent i potencjał niczym nie odbiega od talentu i potencjału znanych na całym świecie gwiazd.

Występy otworzył współwłaściciel wytwórni Rokket Music i twórca PWN – Brian Allan, który na rozgrzanie publiczności wykonał kilka autorskich utworów oraz znanych i lubianych przez wszystkich coverów.

Po raz pierwszy przed amerykańską publicznością stanęła Julia Bogdańska, 12-letnia dziewczyna o zniewalającym głosie, która podczas wykonania utworu „Hallelujah” (Leonard Cohen) wywołała niezwykłe emocje, wzruszenie i podziw wśród wszystkich zgromadzonych. Na płycie PWN młodziutka Julia wykona wyżej wspomniany kawałek, oraz singiel „Good Girl” napisany przez światowej sławy producenta – Roba Hoffmana, a skomponowany przez Skyler Grey znaną z tryumfujących na światowych listach przebojów piosenek „Where’d You Go”, „I’m Coming Home”, autorkę mega przeboju Rihanny i Eminema „Love The Way You Lie”.

Patricia Kazadi zachwyciła swoim talentem wokalnym, energią i niezwykłą charyzmą sceniczną. Artystka podczas swojego występu w Los Angeles wykonała cztery utwory: „Waiting”, „Hold me now”, oraz energiczne „Like That”, jak również „Go Crazy”, drugi singiel z płyty „Poland…Why Not?” (a pierwszy Patricii), do którego już dziś zostanie nakręcony w LA klip. Na scenie artystce towarzyszyło dwóch przykuwających uwagę tancerzy, których układ choreograficzny wykonany wraz z Patricią dodał występowi energii, charakteru i tzw. „pazura”.

Po Patricii na scenie pojawiła się Natasza Urbańska. Artystka wykonała trzy utwory: „Here I am”, „Break my Heart” oraz „All The Wrong Places”, pierwszy, świeżutki singiel z „Poland…Why Not?”, którego premiera radiowa odbyła się w poniedziałek, 15 sierpnia.  Podczas występu Natasza nie tylko świetnie śpiewała, ale także rewelacyjnie się poruszała i „flirtowała” z zachwyconą publicznością.

Na koniec wystąpił fiński artysta Osmo Ikonen, który współpracował przy pisaniu wybranych utworów na płytę „Poland…Why Not?”, w tym m.in. „Break My Heart”.

Showcase w klubie Dragonfly dobiegł końca, artyści pokazali siłę polskich talentów muzycznych i zwrócili na siebie uwagę znaczących osób w branży. To bardzo ważny krok dla projektu, a przed jego dwiema głównymi artystkami – Patricią i Nataszą – równie ważne chwile. Już dziś, w Hollywood powstanie klip do utworu „Go Crazy”  – pierwszego singla Kazadi, którego premiera jeszcze w tym miesiącu. Jutro z kolei na plażach zachodniego wybrzeża zobaczyć będzie można w akcji Nataszę Urbańską, która będzie kręcić teledysk do singla „All The Wrong Places”.  W obu klipach artystkom towarzyszyć będą zwycięzcy konkursu zorganizowanego wraz z głównym sponsorem projektu – firmą ESOTIQ, producentem ekskluzywnej bielizny.

Premiera płyty planowana jest na jesień b.r.

 

FOTO: © Rokket

FOTO: © Rokket

FOTO: © Rokket

FOTO: © Rokket

FOTO: © Rokket

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.