,  

Ariunbataar czarnym koniem „Tańca z Gwiazdami”?

Typujemy zwycięzcę.

W związku ze zbliżającym się finałem „Tańca z Gwiazdami”, rywalizacja na parkiecie staje się coraz ostrzejsza. W ostatnią niedzielę ciężaru współzawodnictwa nie udźwignął Michał Szpak i razem ze swoją partnerką, Pauliną Biernat, odpadli z XIII edycji programu. Eksperci Star-Typ Sport (STS) typują Kacpra Kuszewskiego jako faworyta do zwycięstwa w tej edycji. Zacięta walka trwa o drugie miejsce, gdzie Bilguun Ariunbataar dogania w zestawieniu bukmacherów Katarzynę Zielińską.

Jak co tydzień najbardziej zagrożona jest Weronika Marczuk, która po raz kolejny typowana jest przez ekspertów STS do opuszczenia programu. Bilguun Ariunbataar, który wygrał ostatni odcinek, nadrobił dystans do Katarzyny Zielińskiej i ma obecnie podobne szanse na wygraną jak jego konkurentka. Poza zasięgiem pozostaje Kacper Kuszewski w duecie z Anną Głogowską, którzy mają największe szanse na kryształową kulę.

Kolejna wygrana Bilguuna Ariunbataara jest dużym zaskoczeniem. Wyrasta on na czarnego konia programu – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Star. – Dzięki swojemu zwycięstwu znacznie awansował w naszym zestawieniu. Faworytem pozostaje jednak Kacper Kuszewski i przewidujemy, że tak pozostanie już do samego końca tej edycji – dodaje Juroszek.

Każde postawione 100 zł w salonie STS na opuszczenie programu przez Weronikę Marczuk to wygrana 131,90 zł. Za 100 zł postawione na to, że z programem pożegna się albo Bilguun Ariunbataar, albo Katarzyna Zielińska, otrzymać można 351,72 zł. Faworytem bukmachera pozostaje Kacper Kuszewski. 100 zł postawione na jego porażkę w nadchodzącym odcinku da wygraną w wysokości 703,44 zł.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.