, ,  

Antoni K., Michał L. i Jakub W. będą sądzeni!

Kapif

Prokuratura zakończyła dochodzenie. Wcześniejsze zarzuty potwierdzone.

W środę prokuratura w Warszawie zakończyła dochodzenie w sprawie trzech aktorów, którzy w nocy z 22 na 23 marca zostali zatrzymani przez policję w centrum Warszawy.

26 maja zakończyło się dochodzenie w prokuraturze w sprawie trzech zatrzymanych aktorów. Przeprowadzone zostało dokładne śledztwo. Zarówno podejrzani, jak i świadek zdarzenia, zostali przesłuchani, ponadto specjaliści kryminalni przeprowadzili badania  i sprawa została zakończona. Prokurator przyjął wszystkie dowody stanowiące w sprawie i nie odrzucił żadnego z zarzutów. Dokumenty zostały przesłane do sądu – powiedziała Faktowi prokurator Małgorzata Gawarecka, potwierdzając tym samym, że podejrzani są już oskarżonymi.

Przypomnijmy, że Antoni K. na widok policjantów  bardzo się zdenerwował i stał się agresywny. Używał niecenzuralnych słów. Całe zdarzenie obserwowało dwóch jego kolegów.

Michał L. ruszył na pomoc koledze. Ubliżał policjantom. W tym czasie Jakub W. próbował odejść z miejsca zdarzenia. Po drodze wyrzucił pudełeczko. Nie uszło to uwadze policjantów, którzy szybko sprawdzili jego zawartość. W środku była marihuana, którą natychmiast zabezpieczono.

Jakuba W. I Michała L. przewieziono do policyjnego aresztu. Antoni K. trafił do stołecznego ośrodka dla nietrzeźwych.Podczas interwencji jeden z policjantów doznał obrażeń dłoni. Aktorzy mieli od 0,6 do 1,9 promila alkoholu we krwi.

Myśleli , że im się upiecze a dostaną wyrok, jak myślicie, który jaki?

Zobacz też:Figurski zastąpi Wojewódzkiego?

 

 

Kapif

Kapif

Kapif

 

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.