Antek K. zmienia zeznania!

Kapif

Spuścił z tonu i już nie odgraża się władzy,że ich załatwi.

Antoni K. syn znanego aktora wziął udział w rozróbie pijackiej na ulicy. Zatrzymany z kolegami przez policje, cały czas obrzucał władzę błotem i się odgrażał. Teraz coś się zmieniło i awanturniczy młodzik zmienił nagle zdanie.

W sprawie dotyczącej trzech aktorów zatrzymanych pod wpływem alkoholu, jeden z zatrzymanych wniósł o dodatkowe przesłuchanie i złożenie zeznań – powiedziała Faktowi prokurator Małgorzata Gawarecka z Prokuratury Warszawa Śródmieście Północ.

Antek najprawdopodobniej przestraszył się świadka, który miał widzieć całe zdarzenie i który zgłosił się by złożyć zeznania.

Teraz zamierza przyznać się do agresywnego zachowania względem funkcjonariuszy. Wciąż jednak obstaje przy tym, że wulgarne obelgi, które rzekomo rzucał pod adresem policji, to nieprawda.– dowiedział się Fakt.

że 23 marca w centrum Warszawy policjanci zobaczyli mężczyznę idącego ulicą i chcieli sprowadzić go na chodnik. Okazało się, że tym mężczyzną był Antoni K., który nie chciał zejść z jezdni i zaczął przepychać się z funkcjonariuszami. Chwilę później do aktora dołączyli jego dwaj koledzy, Michał L.  i Jakub W. . Wszyscy trzej zostali zatrzymani. Byli pod wpływem alkoholu, a jeden z nich miał przy sobie narkotyki.

Policja oskarżyła K. o znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza, oraz zmuszanie do zaniechania czynności policyjnych. Aktor sądził najprawdopodobniej, że jest bezkarny. Bo choć, jak udało Faktowi się ustalić, adwokat od początku namawiał go do przyznania się do winy, on mówił kategoryczne nie.

Jaką karę powinien dostać za swój wybryk syn Królikowskiego?

Zobacz też:Dziewczyna Zakościelnego sama na salonach

źródło: Fakt.pl

Policja

newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.