Anna Puślecka odchodzi z ONET!

Anna Puślecka przestała być szefową działu mody magazynu internetowego VU MAG (Grupa Onet). Dziennikarka i ekspert w dziedzinie mody pełniła tę funkcję od lipca ubiegłego roku.

Dział mody stworzyła od podstaw, nadając mu autorską linię programową. Dzięki jej kontaktom z VU MAG współpracowały między innymi: Anja Rubik czy Joanna Horodyńska.

– To był dla mnie bardzo twórczy rok, nauczyłam się nowych rzeczy, zrealizowałam założony plan. Namówiłam do współpracy największe nazwiska w branży – zarówno dziennikarzy modowych, ekspertów jak i gwiazdy – nie tylko z Polski. Teraz czas na zmiany, przed mną nowe wyzwania – mówi Anna Puślecka.

Puślecka nie zdradza swoich planów zawodowych w mediach. Obecnie realizuje projekty we własnej firmie producenckiej AP Media.

Dziennikarka jest związana z mediami – głównie z telewizją – od 1996 roku zarówno jako autorka programów, producentka jak i prezenterka. Przez ponad osiem lat pracowała w telewizji TVN, gdzie realizowała różne programy, także te związane z modą, przeprowadzała wywiady i relacjonowała najważniejsze wydarzenia modowe poza granicami Polski. W tym czasie dla programu Dzień Dobry TVN prowadziła m.in. cykl programów Moda Polska.

Anna Puślecka realizuje swoje pasje również jako dziennikarka prasowa – współpracowała z czołowymi polskimi pismami takimi, jak: Gala, VIVA Moda!, Glamour, Twój Styl, Men’s Health czy Fashion Magazine.

Od 2006 roku kieruje także własną firmą producencką AP Media produkującą reklamy i filmy korporacyjne oraz modowe.

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.