, , ,  

Anna Piszczałka zwyciężczynią pierwszej polskiej edycji „Top Model” ?

TVN

Przynajmniej tak obstawiają bukmacherzy, którym szczęście w obstawianiu ostatnio sprzyja. Czy tym razem też mają rację?

W najbliższą środę, 1 grudnia, na antenie TVN zostanie wyemitowany finałowy odcinek pierwszej serii polskiej edycji show „Top Model – Zostań modelką”. Po raz pierwszy w historii programu będzie to emisja na żywo. O tym, kto ma szansę zdobyć główne nagrody: kontrakt z firmą Max Factor, umowę z agencją modelek oraz sesję okładkową w magazynie „Glamour”, zdecydują widzowie w głosowaniu SMS. Jednak bukmacherzy Star-Typ Sport (STS) już dziś oceniają, że program wygra dziewiętnastoletnia Anna Piszczałka. Pokona ona w bezpośrednim starciu Paulinę Papierską (19l.) i Aleksandrę Kuligowską (20l.)

Z początkiem września rozpoczął się program, do udziału, w którym zakwalifikowało się trzynaście dziewczyn. W każdym z odcinków uczestniczyły w niebanalnych sesjach zdjęciowych, które miały na celu pokazanie typowych dla modelek cech, jak praca z fotografem czy umiejętność pozowania, a także wyeksponowanie ich osobowości. Praca modelki to nie tylko uroda, ale także wnętrze, o czym niejednokrotnie miały okazję przekonać się kandydatki na Top Model. Widzowie mogli lepiej poznać dziewczyny obserwując jak wykonują one szereg trudnych zadań.

Z tygodnia na tydzień z programu odpadała jedna z uczestniczek, aż do teraz, kiedy w wielkim finale zmierzą się ze sobą trzy ostatnie dziewczyny. Droga do tego sukcesu była jednak trudna. Świat mody nie należy do najprostszych i rządzi się twardymi regułami. Doświadczyły tego Weronika i Kasia, które w Mediolanie, ku zaskoczeniu widzów, pożegnały się z programem.

Paulina i Ola zdobyły uznanie fotografów, a Ania po castingu została zaproszona na debiutancki pokaz mody, w którym wypadła jak profesjonalna modelka. Wszystkie trzy dziewczyny są piękne i zgrabne, tak więc oszacowanie zwyciężczyni nie należało do łatwych zadań.

Finał „Top Model” wzbudza sporo emocji. Nie dziwimy się temu – wybór jest trudny ze względu na niewątpliwą urodę każdej z finalistek. Widzowie głosujący za pomocą SMS-ów nie będą mieli łatwego zadania – stwierdza Mateusz Juroszek, członek zarządu zakładów bukmacherskich Star-Typ Sport. Uważamy, że największe szanse ma Anna Piszczałka – odniosła już swój pierwszy sukces na pokazie i jest doceniana przez fotografów, umie się też poruszać na wybiegu. Na sukces top modelki składa się wiele czynników, a Ania wydaje się skupiać je wszystkie w swojej osobie – dodaje.

Według kursów ekspertów Star-Typ Sport, za każde postawione 100 zł na zwycięstwo finalistek, można odpowiednio uzyskać:

Ania – 176.40 zł

Paulina – 219.60 zł

Ola – 263.70 zł

Na kogo byście postawili?

TVN

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.