,  

Anna Mucha zachęca do noszenia prawdziwych futer

Michał Pieściuk / newspix.pl

Bo te sztuczne zrobione są z tego samego gówna, z którego robi się autostrady.

Anna Mucha jest miłośniczką futer nie od dziś. Ostatni raz pokazała się w pięknym białym naturalnym odzieniu na premierze komedii Oh Karol2. Wtedy swoim pojawieniem się w naturalnym pięknie wywołała burzę. Joanna Krupa przeciwniczka noszenia zwierzęcych skór, natychmiast wyszła oburzona z kina.

Maciek Rock w programie Się kręci, zapytał Anię czy miała na sobie sztuczne futro podczas premiery Och Karol 2, popukała się w czoło i odpowiedziała:

Zwariowałeś. Kochani, nie kupujcie sztucznych futer, ponieważ sztuczne futra rozkładają się miliony lat , ponieważ są produkowane z jakiegoś gówna za przeproszeniem. Z tego samego gówna, z którego robi się autostrady.

Co na to Joanna Krupa ? I kto ma rację?

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: -1 (from 1 vote)
Anna Mucha zachęca do noszenia prawdziwych futer, 1.0 out of 10 based on 1 rating

6 komentarzy Anna Mucha zachęca do noszenia prawdziwych futer

 • Michał

  Popieram Anne Muchę! Nie ma bardziej kobiecego okrycia na jesienno-zimowe chłody jak naturalne futro. Dziewczyny noście futra! Nic tak nie podkreśla kobiecego piękna jak właśnie futra!

 • Kasia

  Dołącz do „I DON”T LIKE ANNA MUCHA” na FACEBOOKu !! Na Facebooku już prawie 2 tys. osób nie lubi Anny Muchy! 🙂

 • Kasia

  Nic tak nie pogrubia jak futro!

 • barbara

  ja nie noszę futer bo mnie nie stac ale czemu ma ania nie nosić jak ją na to widocznie stać 🙂

 • Edyta

  Kocham naturalne futra. Skóry zwierząt nosił człowiek od początków swego istnienia. Nie wiem dlaczego nasi pseudoekolodzy występowali przeciwko noszeniu futer naturalnych, znacznie zdrowszych niż sztuczne. Jednocześnie spowodowali wzmożony popyt na sztuczne futra produkowane w fabrykach chemicznych, które przecież nie wzbogacają środowiska w tlen, lecz raczej są dla niego uciążliwe. Dzięki zaś naszym pseudoekologom ich rynki zbytu, a zatem i tempo produkcji, raczej wzrosty niż zmalały. Skutki wzrostu pogłowia popularnych zwierząt futerkowych są już, a będą wkrótce jeszcze bardziej, widoczne. Futra sztuczne są rzeczywiście tańsze, ale nie możemy przecież zamykać oczu na fakt, że są wysokoprzetworzonym produktem przerobu ropy naftowej. A przecież nikt dotychczas nie policzył jakie koszty „środowiskowe” są związane z jej wydobyciem, transportem i przerobem. Nie chcę chodzić w ropie!

 • Daria

  Beznadziejna dziewczyna, beznadziejne futro widać że Mucha najlepiej odnalazła by się w epoce kamienie łupanego. A Ty Edyta powinnaś się tam znaleźć razem z nia!!!!! ŻENADA!!!!

You must be logged in to post a comment.