Anna Mucha w czwartym miesiącu ciąży!

kapif

Nasze przypuszczenia się sprawdzają.

Ania Mucha i jej partner Marcelo Sora w sprawie głosu zabierać chyba nie zamierzają, w końcu i tak z tygodnia na tydzień będzie widać co się dzieje. Jedno jest pewne Ania jest w czwartym miesiącu ciąży , poród wypada mniej więcej na połowę listopada.

Ania była trochę zła, bo miała publicznie pochwalić się faktem, że zostanie mamą dopiero na jesieni – mówi w rozmowie z tygodnikiem Na żywo pracownik ekipy serialu Prosto w serce. Na razie była to słodka tajemnica jej i Marcela. Ania wyrosła już z obrazoburczych poglądów na temat macierzyństwa, ale na razie go nie planowała. Jednak, gdy okazało się, że jest w ciąży, przyjęła to z radością.

Marcel też jest bardzo szczęśliwy – dodaje informator. Nagle wszystkie żale i pretensje przestały być ważne. Mucha musi być w 4. miesiącu ciąży. Brzuszek nie jest jeszcze bardzo zaokrąglony, ale zmiana sylwetki jest widoczna gołym okiem. O swoim stanie aktorka musiała poinformować producentów serialu. To nie przypadek, że Monika Milewska, którą gra, też spodziewa się dziecka.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.