, ,  

Anna Mucha vs Michał Piróg!

 Cały czas się mówi o konflikcie między Anną Muchą a Kingą Rusin, czyżby ktoś chciał odwrócić uwagę o prawdziwego konfliktu jaki powstał między Michałem Pirógiem i Anią? Być może.


A może konflikt między Anną Muchą a Michałem Pirógiem nikt do tej pory nie zauważał, nie był na tyle poważny niż by się wydawało.

Ania Mucha zastąpiła wyważoną, poważną i nie wywołującą skandali, prócz tego z łapówką Weroniką Marczuk. Nigdy wcześniej podczas programu Tou Can Dance nie widzieliśmy, by Weronika wychodziła na scenę i bawiła się z uczestnikami na castingach. Nigdy wcześniej nie były brane pod uwagę osobowości młodych ludzi biorących udział w programie. Teraz to się zmieniło i nie każdy z jurorów chce sie z tym pogodzić.

Dla Michała Piróga i Agustina Egurroli liczy sie jedynie taniec i to kto ile potrafi, ten wygrywa. Ania Mucha zajrzała dalej . Zajrzała w duszę każdego młodego człowieka i aktorka chociaż nie zna się na tańcu czego nigdy nie ukrywała, walczyła o każdego , kto by mógł się rozwinąć i zaistnieć w mediach. Jak sama powiedziała, w grę weszły uczucia, czego wcześniej nie było .

Dziś w programie Dzień Dobry TVN gośćmi byli Anna Mucha, Agustin Egurrola i osoba z produkcji, która powiedziała, że Mucha wniosła tyle ciekawych rzeczy do programu czego wcześniej nie było.

Anka znakomicie ocenia ludzi, Michał Piróg zaś zadrości jej , że ta popatrzy na człowieka i już wie jaki on jest.

 Kamerzyści pod koniec poprzednich edycji zasypiali za swoim sprzętem pracy. Tym razem stali na straży do końca i czekali co się jeszcze wydarzy. Mimo, że nieraz kręcenie kończyło się o 3 nad ranem, oni tego nie zauważali i nie byli zmęczeni. Później jeszcze wymieniali sie wrażeniami. To chyba mówi samo za siebie.

Michała Piróga dziś nie było w DDTVN, z powodów oczywistych. Nie mógł usiąść na jednej kanapie ze swoją koleżanką. U Szymona Majewskiego powiedział słowa, po których było wiadomo, że ma żal do Anki bo nie jest profesjonalistką.

Czy było tak ekscytująco zanim zacznie sie emisja w tv z wyważoną i słodką Nataszą Urbańską?

Będzie się działo! Show zaczyna się już dziś o 21:30

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.