,  

Anna Mucha – Tak wyglądała cipka twojej matki!

ImageZdjęcia na pewno już obejrzeliście Ani w Playboyu, jednak udzielonego przez aktorkę wywiadu jeszcze nie przedstawiliśmy.


W wywiadzie Ania odkryła nie tylko swoje odchudzone ciało ale powiedziała ile schudła. A schudła 14 kg! To co pokazała było pewnie zaskoczeniem dla wielu. Jest na co popatrzeć.

Miałam czas , żeby się przygotować. Jest full natural! – głosi Ania. Moim zdaniem ta sesja powinna być zatytułowana: Tak wyglądała cipka twojej matki!

Mucha była w niebo wzięta, podczas sesji zdjęciowej, gdy dotykało ją kilku modeli. Podobno jeden z nich nawet ją ugryzł. A samą sesję uważa za  wyższą kulturę.

Te sesje mają przyciągnąć wrażliwych facetów, a nie troglodytów spod budki z piwem. Wierzę w waszych czytelników. To jest inna półka i wyższa kultura.

Podobno nie był użyty tu photoshop. Trochę nie chce się wierzyć.

Na temat sesji z Anią wypowiedział się również jej menedżer w sierpniu tego roku.

Ania dość długo dojrzewała do tej decyzji. Zbliża się do magicznej trzydziestki i stwierdziła, że to najlepszy moment. Wcześniej miała kilka propozycji, wówczas jednak nie była na to gotowa. Zdecydowała się na sesję dopiero teraz, ponieważ teraz dobrze się czuje sama ze sobą – powiedział Plejadzie Filip Mecner.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Anna Mucha - Tak wyglądała cipka twojej matki! , 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.