, , , , ,  

Anna Mucha – „rozumiem Michała, który nie może robić niczego innego”

kapif

I coś na temat pozostałych jurorów w YCD…

Anna Mucha zrezygnowała z krzesła jurorki w You Can Dance, powód? Kariera aktorska. Za siedzenie tylko na stołku mogła zarobić 200 tysięcy zł, jednak je odrzuciła.  Jaki tak na prawdę był powód rezygnacji?

Ja bardzo dużo serca wkładam w to, co robię, i poświęcam się temu na sto procent. W aktualnej sytuacji, gdy najwięcej czasu spędzam na planie serialu, nie mogłabym po prostu dać z siebie wszystkiego w „You Can Dance”. Ja rozumiem Michała, który nie może robić niczego innego. Domyślam się, że Marek Egurrola jest w pełni oddany programowi, ponieważ to są poniekąd jego ludzie, którzy zasilają później szeregi jego szkoły i tańczą u niego. Myślę, że Patrycja znajdzie lepsze zrozumienie i lepszy kontakt z uczestnikami programu niż Kinga. A Kinga już wie na temat tego programu, że może zacząć ich oceniać – powiedziała Plejadzie, Anna Mucha.

Lubimy czytać między wierszami, więc rozumiemy, że Michał Piróg ma tylko tę jedną robotę, bo nikt go więcej nie chce, Egurrola dzięki YCD załatwia swoim udział w show a Kazadi na pewno będzie lepsza od Kingi Rusin jako prowadząca show. Też tak zrozumieliście?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.