,  

Anna Mucha nowej pracy

Kapif

Na razie bez efektów

Ania Mucha jest całkowicie zaangażowana w serial Prosto w serce. Jednak mimo nawału pracy, już szuka nowych propozycji. Wie,że jeśli chce coś ciekawego złapać to musi chodzić na castingi bo te do niej nie przyjdą. A propozycji tez nie widać.

– Nie przypominam sobie, by Ania musiała z czegoś rezygnować z powodu „Prosto w serce” – mówi Filip Mecner.

Gdy tylko skończy się serial Prosto w serce, Ania chce mieć już pewną nową pracę, nie chce by jej coś umknęło. Dlatego nie czeka na swojego agenta ale sama tez szuka.

Ania często powtarza, że największym jej błędem było niechodzenie na castingi. Obecnie traktuje to jak zawodowy obowiązek. Niedawno była na zdjęciach próbnych – mówi Mecner.

Jakiś czas temu aktorka wzięła udział w sesjach zdjęciowych dla Playboya. Zdjęcia i sama Ania bardzo spodobała się Włochom, to właśnie z ich strony miała dostać propozycję, które do tej pory  nie przyszły.

– Włosi są bardzo zainteresowani Anią. Podoba się im jej typ urody i temperament. Stale dzwonią zarówno do mnie, jak i do Ani, by dowiedzieć się, co słychać. Żadne konkrety jednak nie padły – przyznaje Mecner. Ale gwiazda jest w każdej chwili gotowa do pracy w słonecznej Italii. – Ania ma duży talent językowy. Mówi trochę po włosku. Ma świetny akcent. Spokojnie mogłaby nauczyć się roli po włosku – przekonuje agent aktorki.

Zobacz też:Dereszowska wyląduje w… zakonie!

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.