,  

Anna Mucha i Małgorzata Socha pokłóciły się o garderobę!

Kapif

Producenci mają nie lada problem, bo jak kręcić film Prosto w serce, kiedy dwie aktorki się nienawidzą?

Od samego początku było wiadomo, że między Anną Muchą i Małgorzatą Sochą nie będzie wielkiej przyjaźni.

Okazało się, że nadają na zupełnie innych falach – mówi tygodnikowi Na żywo osoba z produkcji filmu. Anka to wulkan, kobieta, która lubi, by wszystko kręciło się wokół niej. Gosia zaś jest osobą skromną i wyciszoną. Gdy po pracy Mucha biegła na bankiet, Socha zaszywała się w restauracji z mężem. Tak odmienne od siebie aktorki nie miały zbyt wiele tematów do rozmowy.

Każda z nich zaprzyjaźniła się z inną koleżanką. Dziewczyny już podczas kręcenia Oh Karol się nie lubiły i jak musiały być rozczarowane, gdy spotkały się na planie serialu? Pierwsza awantura była na samym początku spotkania o garderobę.

Ania spędza na planie całe dnie, więc jako jedyna otrzymała własną garderobę – mówi osoba z produkcji serialu. Gdy zdjęcia rozpoczęła także Małgosia, pozazdrościła Ani tego luksusu. Na jej żądanie garderobę Muchy przedzielono na pół. Dla niej był to spory cios. Od tego czasu prawie ze sobą nie rozmawiają. Atmosfera na planie jest gorąca jak przed wybuchem wulkanu.

Scenariusz przewiduje wiele awantur między aktorkami , więc muszą wypadać bardzo realnie, bo jak udawać to co jest w rzeczywistości?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.