,  

Anna Kapera wygrała You Can Dance

 Wczorajszy IV już program You Can Dance wygrała faworytka Agustina Egurroli piękna Ania Kapera.


Ania Kapera to trzecia dziewczyna na świecie, która wygrała show You can dance. Kapera pokonała ukasza Ziębę.  Drugą dziewczyną była Wiola Fiuk z poprzedniej edycji programu. Tym samym Polska ma najzdolniejsze dziewczyny w tańcu.

Ania była prawie od samego początku ulubienicą i faworytką Egurroli, lecz małymi kroczkami zdobywała też przychylność Michała Piróga, który ostatnimi czasy bardzo zmiękł.

Ania, super, jako żołnierz mnie kręcisz! – wyznał po pierwszym duecie. Przy drugim tańcu Michał już powiedział o wiele więcej a także zaznaczył, że na widowni siedzi Edyta Górniak.

Piosenka, do której tańczyliście, bardzo porusza. Podobnie jak pani Edyta Górniak, jej piosenki, która jest tutaj na widowni, to polski przykład artystki, która porusza – ogłosił.

Wiele się mówi, że kolejna edycja You can dance jest pod znakiem zapytania , Kinga Rusin żegnając się mówiła: Do zobaczenia miejmy nadzieję jak najszybciej…

 Miejmy nadzieję, że będą kolejne edycje, takie programy to wielkie szanse dla młodych ludzi , a widowiska dostarczają wiele wrażeń, miłych wrażeń widzom.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.