,  

Anna Kalata już nie zatańczy (video)

 W zasadzie to nawet nie byż taniec a przesuwanie siż po parkiecie.


Za nami kolejny odcinek Tażcłw z gwiazdami.  Poczżtek odcinka show nie byż najlepszy, mylżca siż i coż beżkoczżca Kasia Skrzynecka już gubiża siż w żartach z Gżsowskim. To czym prłbowali rozżmieszyż publicznożż przyniosżo odwrotne skutki. Kreacja Skrzyneckiej jak zwykle nas nie porważa z miejsca.

Jak już wspomnieliżmy wczeżniej, show rozpoczża swoim wystżpem Julka Kamiżska.

We wczorajszym odcinku gwiazdy tażczyży passodoble i fokstrota. Edycie Głrniak już nie poszżo tak dobrze jak wczeżniej. Mimo piżknej kreacji jej miejsce na tablicy znalazżo siż gdzież po żrodku. Najlepsza w tym odcinku byża Patricia Kazadi, ktłra swoim passo nie daża szans nikomu. I tu widaż byża jej przyjażż z tażcem.

Z Tażcem z gwiazdami pożegnaża siż pani Minister Anna Kalata, ktłra niestety mimo schudniżcia 38 kg [ciżgle powtarzane kilogramy, już chyba żniż siż co niektłrym po nocach] nie podożaża wyzwaniu. Lepiej już tażczyż Andrzej Gożota, ktłrego waga jest nieporłwnanie wyższa.

Pozostaże pary zatażczyży rłżnie, jedne bardziej poprawnie inne mniej, co oznacza, że zobaczymy je za tydzież.

Wydarzyżo siż jeszcze coż. Zbigniew Wodecki jest bardziej srogim jurorem niż Iwona Pavloviż czy Piort Galiżki. Za passodoble Pawża Staliżskiego i Izabeli Janachowskiej mimo samych dziesiżtek, muzyk daż tylko 9 pkt.

Może siż zamyżliż?

Zobacz też: Oto zdjżcia polskiej gwiazdki z żazienki! Co wciżga?
żrłdżo: Fakt.pl
Jak zatażczyża passo pani Minister?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.