Anna Guzik uwiodła młodszego faceta!

 Mówią, że Anna Guzik jest szczęściarą, bo uwiodła młodszego faceta.


Tomasz Jacyków jak się okazuje ma szeroko  otwarte oczy nawet na stoku w Beskidzie ląskim. Zamiast szukać wpadek modowych stylista wypatrzył na górce Annę Guzik z chłopakiem, który uczył jeździć aktorkę na snowboardzie.

W Szczyrku byli razem, nie wiem tylko, czy to poważny narzeczony, czy łączy ich tylko przelotny romans – mówi Jacyków w rozmowie z "Super Expressem".

Ale co się rzuciło też w oko styliście?To, że chłopak Ani był niezwykle ubrany na czasie. Co miał na myśli?

Wygląda bardzo chłopięco, ma blond włosy i spory nos – wylicza Tomasz. – Ale teraz to jest modne, że kobiety mają "chłopców" za partnerów, jak np. Sylwia Gliwa , która spotyka się z 20-latkiem. Po prostu Ania ma chłopaka na gwarancji, czyli w wieku 19-24 – dodaje stylista.

Młody a potrafił sprawić, że Ania wygląda na szczęśliwą.

Ten związek służy Ani – mówi "Super Expressowi" Tomek. – Wygląda jak dziewczynka sprężynka. Fantastycznie! Jak patrzyłem na nich na stoku, to tylko mogę sobie wyobrażać, co razem robią, że Ania ma taką figurę – dodaje z uśmiechem.

Ciekawski Jacyków jest pod ogromnym wrażeniem figury aktorki i nie pojmuje jak mogła pozbyć się nadwagi. Nie każdy odsysa sobie tłuszcz jak stylista.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.