Anna Głogowska chce odejść z „Tańca z gwiazdami”

Myślałam, że jestem już i stara i brzydka, a przecież tylu pięknych i młodych tancerzy czeka w kolejce

Anna Głogowska wzięła udział w  9 edycjach Tańca z gwiazdami ale dopiero w ostatniej udało jej się zdobyć Kryształową  Kulę i samochód. Wszystko dzięki zdolnemu Kacprowi Kuszewskiemu.

W  jednym z wywiadów przyznała , że już nie raz myślała by zakończyć swoją przygodę z show.

Wiele razy biłam się z myślami, czy jeszcze raz brać udział w „Tańcu z gwiazdami”. Myślałam, że jestem już i stara i brzydka, a przecież tylu pięknych i młodych tancerzy czeka w kolejce na udział w tym show. Myślałam sobie: „Nie, Ania, idź już do domu”… I teraz bardzo się cieszę, że sobie tym nie odmówiłam, bo trafiłam na Kacpra. Bardzo się cieszę – powiedziała Faktowi Głogowska.

Tancerka uważa, że w TzG osiągnęła już wszystko i chyba zrezygnuje z dalszego udziału, no chyba że miała by zatańczyć jeszcze z Borysem Szycem.

Szczerze, to już nie… To jest tak, że te emocje i to zmęczenie, które teraz mnie przygniotło, biorą nade mną górę. Powiem tak – gdyby do tańca poprosił mnie na przykład Borys Szyc, to mogłabym się zastanowić. A to dlatego, że zawsze chciałam zatańczyć z kimś młodszym ode mnie – bo się smarkacz urodził we wrześniu, a ja kwietniu 1978… – wyznała tancerka.

Szyc da się skusić?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.