,  

Anna Dereszowska i Piotr Grabowski wystosowali oświadczenie

Dla dobra ich córki

Anna Dereszowska i Piotr Grabowski najwidoczniej mają dość spekulacji na temat swojego związku, który podobno się rozpada. Para chce uciąć plotki i wystosowała do mediów oświadczenie, z którego nie wiadomo czy są nadal razem, czy też nie.

Z zasady nie komentujemy naszego życia prywatnego, dlatego do tej pory nie odpowiadaliśmy na pytania dotyczące domniemanego kryzysu w naszym związku – piszą w oświadczeniu. Jednak w obecnej sytuacji, kiedy forma i liczba tych „doniesień” zaczęła za bardzo ingerować w naszą prywatność i może się odbić na naszym dziecku czujemy się zmuszeni zainterweniować.

Ze względu na dobro naszej córki, prosimy przedstawicieli mediów o zaprzestanie spekulacji na temat naszego prywatnego życia.  „Informacje”, które dotychczas były pod znakiem zapytania, teraz przedstawiane są jako pewnik. Nikt z naszego naprawdę bliskiego otoczenia nie komentuje żadnych informacji, które ukazują się w ostatnim czasie na nasz temat. Rzekomi „znajomi”, którzy są cytowani przez dziennikarzy prawdopodobnie w ogóle nie istnieją, a najprawdopodobniej są jedynie tworem wyobraźni autorów tekstów.

W przypadku dalszego rozpowszechniania lub powielania nieprawdziwych informacji naruszających naszą prywatność i nasze dobra osobiste nie wykluczamy wystąpienia na drogę prawną przeciwko autorom i wydawcom.

Anna Dereszowska i Piotr Grabowski

Rozumiecie coś z tego?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.