Anja Rubik przyznaje się do własnych pięciu futer

W odpowiedzi na ataki Krupy.

Anja Rubik cały czas zachowuje spokój gdy Joanna Krupa szuka co krok nowy sposób na sprowokowanie swojej koleżanki po fachu. Wszystko jak zwykle poszło o futra w jakich Anja pozuje do zdjęć i które  zachwalała by kupować. Rubik postanowiła odpowiedzieć Krupie dla świętego spokoju, jednak czy będzie taki miała?

Moim zdaniem, to jest taka indywidualna sprawa. Jeżeli faktycznie ktoś się zdecyduje, to zdecydowanie lepiej, powtarzam swoje słowa, kupić je ze znanych marek, dlatego że te najtańsze futra, które kupujemy w sklepach – wiadomo, że tutaj liczy sie cena i te futra są kupowane z Chin. A tak jak wszyscy wiedzą w Chinach są najgorzej traktowane zwierzęta, więc ja tutaj wręcz nie zachęcałam, tylko próbowałam wytłumaczyć sytuacje – mówi w rozmowie z Plejadą. Jeżeli ktoś chce, to proszę wydać na to więcej pieniędzy, bo to będzie od takich lepszych hodowców, gdzie oni jednak mimo wszystko lepiej traktują zwierzęta i lepiej je przede wszystkim zabijają, bo w Chinach to jest straszne. Jak ktoś obejrzy filmy to zobaczy jak to dokładnie wygląda. Więc jeżeli kogoś nie stać na dobre futro, niech tego nie kupuje. Wtedy przykłada się do czegoś bardzo agresywnego i nieludzkiego wręcz.

Anja powiedziała,że ma kilka własnych futer, jedne kupiła inne dostała w prezencie.

Ja mam parę futer, muszę przyznać, niektóre dostałam, dwa kupiłam, w sumie mam może pięć góra. W tej chwili już futer nie kupuję, ale też nie jestem tak przeciwko, bo sądzę że to jest taka indywidualna sprawa. Poza tym, czasami przeszkadza mi to, że ludzie, którzy nie noszą futer, są przeciwko, nagle widzę że mają skórzane buty i paski z najlepszych firm.

Wiadomo, że najlepsze firmy kupują te same skóry od tych samych zwierząt, które jemy. Czyli dlaczego taki króliczek ma być lepiej traktowany, niż świnia czy krowa? – pyta Anja.

Przekonuje Was takie podejście Rubik?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Anja Rubik przyznaje się do własnych pięciu futer

You must be logged in to post a comment.