,  

Anita Lipnicka wraca do Varius Manx!

Kapif

Po siedmiu latach przerwy!

Tego chyba nikt by się nie spodziewał. Na nowej płycie, która już niedługo będzie dokupienia zespołu, nie usłyszymy jeszcze Anity Lipnickiej, jednak piosenkarka zaczęła już pisać nowe utwory dla zespołu.

– Jesteśmy w studiu nagrań, łączymy nagrywanie płyty z przygotowaniem do sylwestra. Ciężkie chwile, ale zarazem przyjemne. Człowiek bez pracy czuje się znacznie gorzej niż uczestnicząc w takowej. Teraz powstają ostatnie teksty. Cieszę się, bo Anita również pisze nam teksty i jest nam z tego powodu bardzo przyjemnie – powiedział Faktowi Robert Janson.

Anita była pierwszą i najpopularniejszą wokalistka zespołu. Śpiewała z zespołem w latach 1994-96, później zdecydowała się na solową karierę.

Nowa wokalistka Anię Józefina Lubieniecka co prawda nie odejdzie z Varius Manx ale na pewno ma konkurencje, gdyż również pisze teksty do utworów. Anita ma zapewne większe doświadczenie, będą zgrzyty?

– Boję się tej płyty i nie chodzi tu o występy na scenie, a o to, co zrobię na płytę. Nie jestem tekściarką, pod tym względem to największy mój debiut. Ale to, że będą teksty Anity, jest dla mnie swego rodzaju błogosławieństwem – mówi nam Ania.

Varius Manx wróci na szczyty popularności?

Zobacz też: Malinowska otwiera szkołę dla modelek

źródło: Fakt.pl

Ag.Mazur

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.