Ania Wiśniewska w Tańcu z gwiazdami?!

ImageAnia Wiśniewska dostała zaproszenie do Tańca z gwiazdami, czy skorzysta?


Z Anią Wiśniewską prowadzone są rozmowy . W sytuacji kiedy jej mąż doprowadził ich majątek do bankructwa i olbrzymich długów, czy Ania podejmie walkę z dłużnikami? Nie ukrywajmy, ktoś coś musi zrobić by dzieci ich nie znalazły się na ulicy. Nadzieje na zdobycie dużych pieniędzy przez Wiśnię podczas tournee po Stanach to marne marzenia.

Ania Wiśniewska ma już za sobą pierwsze rozmowy z producentami Tańca z gwiazdami – zdradza Gwiazdom bliski znajomy piosenkarki.

Jednak właśnie ten wyjazd do USA może sprawić, że Ania która od jakiegoś czasu zwie się Aniqa może nie wystąpić w show, który nie ukrywajmy może im pomóc finansowo. Ich Troje ma wyjechać na miesiąc do USA, i podobno nie jest to problem by wziąć udział w TzG.

Stacja nie wyklucza możliwości wysłania tancerza do Stanów, który tam uczyłby Anię walca i samby – wyznaje Faktowi osoba z produkcji show.

Jeśli Ania wyrazi chęć wzięcia udziału w show będzie miała bardzo dużo pracy. Pomiędzy koncertami taniec a jeszcze opieka nad dziećmi. Jest tylko jeden bardzo ważny problem.

Nikt nie może się do niej dodzwonić, jej telefon milczy. Czyżby Wiśnia zabronił jej odbierać telefon a może już zabronił wystąpienia w show?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.