,  

Ania Świątczak teraz wie , że żyje …

kapif

Dopiero teraz poczuła , że jest wolna. Co ją tak przygniatało?

Ania Wiśniewska, z domu Świątczak jeszcze raz dla Faktu opowiedziała co się na prawdę stało z jej małżeństwem. Jeszcze w maju ze sceny mówiła Michałowi, jak bardzo go kocha, by za kilka miesięcy spakować się i wyprowadzić. Powód?

Nie chcę wchodzić w szczegóły. Powiem tak. Wyznaję zasadę, że jeśli razem walczymy i stoimy po jednej stronie barykady to wszystko wychodzi. Cokolwiek by się nie działo ja chciałam tam stać i tyle. Dopóki byliśmy w tej samej drużynie nie widziałam powodu, dla którego miałabym nie walczyć. Zawsze wtedy myślałam damy radę, uporamy się. Czasem myślę, że może lepiej byłoby się rozstać z przytupem z awanturą. Wtedy byłoby to bardziej czytelne dla wszystkich. Myślę że to ogromny ból, straszny ból. Nie jestem jeszcze w stanie go przeżyć, zrozumieć. Nie mogę obudzić się z tego wszystkiego, ale wiesz co? dużo mi spadło z piersi i z głowy- powiedziała Faktowi Ania. I dodała- Na mnie to spadło. Pamiętam taki moment w maju, to było jak na teledysku Jacksona gdy on się rozpada jak piasek. To się właśnie ze mną wydarzyło. Ja tego nie przewidziałam ani nie planowałam. Może za mało się wszystkiemu przyglądałam. Ja marzyłam. Teraz też mi się marzy taka proza życia. Ja sobie bardzo to cenię – dzieci, rodzina. Do dziś nie potrafię nazwać tego co się zadziało, po prostu w pewnym momencie już nie udźwignęłam pewnych rzeczy.

Mimo tego dziś jest bardzo szczęśliwa, bo co dzień rano wstaje uśmiechnięta i czuje tę wolność.

Jestem, kurcze jestem. Budzę się rano i czuję, że dawno nie oddychałam tak pełną piersią jak teraz. Wolność taka szeroko rozumiana sprawia mi dużą satysfakcję. Dla mnie wydarzyło się coś takiego, że odetchnęłam i… oddycham!

Jeszcze w tym roku wyjdzie jej singiel Serce nie sługa, który powstał kilka lat temu a dopiero teraz ujrzał światło dzienne. Na początku przyszłego roku Ania wyda swoją solową płytę i nie używa nazwiska męża, bo chce by nie kojarzono go z nim. Chce być sobą i sama zapracować na swój sukces!

Czytaj też: Liszowska z wielkim dekoltem! Śpiewała poezję

źródło: Fakt.pl

kapif

kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.