Andrzejewicz zrobiła ze swojego menedżera idiotę!

ImageA wszystko poszło o sesję rozbieraną dla Playboya.


Ostatnio sporo zamieszania było w mediach na temat wystąpienia wiecznej dziewicy w magazynie Playboy w negliżu. Menedżer Gosi Andrzejewicz do tej pory cały czas miał prowadzić rozmowy na temat rozbieranej sesji. W pewnej chwili wszyscy zaczęli dyskutować na temat, gdy Gosia wypuściła oświadczenie krytykując Kubę Wojewódzkiego i Mellera. Zaprzeczając, jakoby miała się rozebrać dla Playboya, podważyła kompetencje swego menadżera.Efekt końcowy, menedżer zostawił Gosię samej sobie!

Nieużyła odszedł a, że  Gosia ciągle  wydaje oświadczenia, były menedżer wystosował swoje.

 Jako że moja BYA klientka nieustannie wydaje oświadczenia, sprostowania, modły do ludów itd. ja postanowiłem napisać swoje.

Otóż, cała sprawa zaczęła się od artykułu w Fakcie, który podawał że Gosia rozbierze się w Playboy'u. Była tam moja AUTORYZOWANA wypowiedź, że takowe negocjacje rozpocząłem, lecz o szczegółach mówić nie mogłem, bo tak naprawdę ich NIE było. Gosia doskonale o moich rozmowach z Playboy'em wiedziała i przedstawiła mnie w bardzo złym świetle pisząc sprostowanie na swojej oficjalnej stronie internetowej, że ona w takowej sesji brać udziału nie będzie. To ci psikus- od tamtego momentu zakończyła się nasza współpraca i nie biorę odpowiedzialności za dalsze poczynania Małgorzaty Andrzejewicz.

Nie winię Pana Mellera za wydanie oświadczenia w tej sprawie, gdyż to Gosia pierwsza zrobiła i ze mnie, i z redaktora naczelnego Playboy'a- idiotów Meller zareagował szybko, i może zbyt impulsywnie, gdyż muszę tutaj zaznaczyć że nikt z redakcji Playboy'a nie "podziękował? Gosi za sesje, a rozmowy zakończyły się bez jakiejkolwiek decyzji.


Co do Gosi, no cóż – za ostro reaguje na wszelką krytykę, odbijając piłeczkę i bawiąc się w srutututu z Wojewódzkim, a teraz Mellerem. Gdyby zostawiła tę całą sytuację w spokoju, może wyszłaby na tym lepiej. Teraz mało kto będzie ją traktował poważnie."


Pozdrawiam,

Przemysław Nieużyła
Managing Director

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.