Andrzej Lepper nie żyje!

Szef Samoobrony popełnił samobójstwo!

Szef Samoobrony, b. wicepremier, Andrzej Lepper nie żyje; został znaleziony martwy w warszawskiej siedzibie partii – potwierdził Mariusz Mrozek z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Wszystko na to wskazuje, że Lepper popełnił samobójstwo. – Na miejscu są policjanci, musimy przeprowadzić wszystkie czynności, ale wszystko wskazuje na to, że polityk popełnił samobójstwo – powiedział Sokołowski.

Podobno Lepper miał spore kłopoty rodzinne. Jego syn jest poważnie chory.

Ryszard Czarnecki z PiS prosi o uszanowanie tragedii rodzinnej i nie mówienie źle o zmarłym.

– Aby zilustrować osobę tego człowieka, wróciłbym do opinii publicysty i dziennikarza Rafała Ziemkiewicza, który się z nim nie zgadzał. Mówił on, że Andrzej Lepper opisywał rzeczywistość z jej problemami, ale wysuwał fałszywe recepty. Potrafił zobaczyć niesprawiedliwość w Polsce. Czy potrafił znaleźć rozwiązanie tych problemów, to już jest inna sprawa – wspominał na antenie Polsat News.

Lepper – związkowiec, polityk, poseł, minister

Andrzej Zbigniew Lepper to polityk i związkowiec, przedsiębiorca, założyciel oraz przewodniczący partii Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej oraz Związku Zawodowego „Samoobrona”.

W IV i V kadencji był posłem, był wicemarszałkiem sejmu V kadencji od 26 października 2005 do 9 maja 2006. Potem ministrem rolnictwa i rozwoju wsi oraz wicepremierem w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza, a następnie w rządzie Jarosława Kaczyńskiego od 5 maja 2006 do 22 września 2006, powołany ponownie 16 października 2006, zdymisjonowany 9 lipca 2007.

Kandydat na urząd Prezydenta RP w 1995, 2000, 2005 i 2010. (tw, bart)

źródło: wp.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Andrzej Lepper nie żyje!

  • Leszek

    Do SAMOOBRONY wstąpiłem 07 września 1993 roku, bo jej sekretarz pan Grzegorczyk zapewnił mnie, że pan Andrzej Lepper zajmie się bardzo poważnie S-SERZP (Super-System Emerytalny Rentowy Zasiłkowy Zdrowotny), co było moim warunkiem wejścia w szeregi zdesperowanych ludzi pracy o ambicjach politycznych na rzecz RP. Podczas spotkania w biurze SAMOOBRONY (obok przedszkola) pan Andrzej Lepper zlekceważył ISBP (IDEALNE SERCE BUDŻETU PAŃSTWA) poprzez przemilczenie walorów mojego polskiego cacka ekonomicznego. Stąd od trzeciego miesiąca przynależności do SAMOOBRONY zaprzestałem uiszczania składek członkowskich, co nie spowodowało usunięcia mnie z ugrupowania. Jest oczywiste, iż motywy odejścia do innej rzeczywistości znał tylko on sam. SAMOODEJŚCIE ANDRZEJA, TO DRAMAT DLA JEGO RODZINY. ISBP, to dzieło wszech czasów, godne dwóch jednocześnie przyznanych nagród Nobla: ekonomicznej i pokojowej. LOSY POLSKI SĄ PRZESĄDZONE, BO JEJ UWOLNIENIE SPOD OKUPACJI EKONOMICZNEJ JEST NIEODWRACALNE. ZNAJDĘ RECEPTĘ NA TO BARBARZYŃSTWO. Leszek W. Guła

You must be logged in to post a comment.