,  

Allanek poznał w końcu babcię ze strony mamy!

 Allan ma 6 lat i nigdy nie miał okazji poznać swojej babci, ze strony mamy czyli matki Edyty Górniak.


Jak to możliwe? Okazuje się, że wszystko jest możliwe. Babcia z kolei bardzo chciała poznać wnuka i teraz nadarzyła się okazja. A wszystko to za sprawą byłego już zięcia pani Grażyny Górniak, Darka Krupy, który postanowił przedstawić swojego syna i nadrobić wizyty u babci Allanka.

Wszystko co dotyczy Allanka Edyta Górniak chce uzgadniać ze swoim byłym już mężem. Gdy Darek zawiózł małęgo do babcie w tajemnicy , Edzia była wściekła, chociaż sama zabiera ałęgo bez pytania za granicę kraju, chociażby święta Wielkanocne. Piosenkarka jednak nie zrobiła awantury i sama w końcu zaczęła robić coś by kontakt z matką na nowo nawiązać.

Edyta nie zostawiła sprawy samej sobie i postarała się odnowić kontakty z matką. I okazuje się, że powoli, krok po kroku, panie znajdują wspólny język. Panie zdecydowały się dać sobie drugą szansę same, bez pomocy pośredników – opowiadają nam znajomi Górniak.

Edyta w końcu zajrzała po rozum do głowy. Nie zamierza odgrywać się na swoim mężu, bo to nie będzie dobre dla jej syna. Dobrze pamięta jak jej brakowało ojca gdy dorastała.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.