Allanek pomaga mamie?!

 Górniak na pewno ma wsparcie w swoim synu Allanowi, tylko czy przypadkiem nie przesadza?


Edyta Górniak wybrała się z synem na zakupy a ten pomaga jej jak może, czy zastępuje w tym swojego ojca? Trudno powiedzieć, dzieci często chodzą z rodzicami na zakupy a i do obowiązków każdy je przyzwyczaja. Edyta Górniak nie jest tu wyjątkiem, ale że jest gwiazdą dlatego też się o niej pisze.

W miniony weekend Edyta Górniak wybrała się z Allankiem na zakupy do pobliskiego sklepu spożywczego. Kiedy piosenkarka kupiła wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy – margarynę, soki, wodę mineralną, pieczywo – chłopiec sam zaproponował mamie, że pomoże jej nieść ważące po kilka kilogramów siatki. Edyta Górniak z radością skorzystała z propozycji synka i wręczyła mu dwie siatki pełne zakupów. Na szczęście sprytny Allanek poradził sobie z ciężarami, zawieszając torby na kierownicy swojego rowerka – donosi Fakt.

Jeśli to faktycznie były dwie ciężkie siatki to chyba przesada, by obarczać je pięcioletnie dziecko , nawet gdy ma pomocny rowerek to tym bardziej robi się niebezpiecznie. Czy to pomoc czy to wykorzystywanie w takiej chwili?

Jedne co nas pociesza, całe szczęście, że Allanek nie umie jeszcze jeździć na dwóch kółkach, chociaż już najwyższy czas.  A to znaczy jedno, brak czasu dla tego dziecka!

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.