,  

Alicja zabroniła rodzicom rozmawiać z Colinem

kapif

Chcieli naprostować Irlandczyka!

Porzucona przez Colina Farrella, Alicja Bachleda-Curuś ma za sobą cała rodzinę, która chciała sprawy swojej córki wziąć w swoje ręce. Alicja jednak zakazała się im kontaktować z aktorem.

Rodzina Alicja od samego początku wiedziała kim jest Farrell. Mieli o nim nie najlepsze zdanie. Uważali go za bawidamka i łamacza serc i wcale się nie mylili. Zaślepiona Ala marzyła o jednym, by u boku Irlandczyka się zestarzeć. Gdy już urodziła Tadeusza Henry’ego miała nadzieję, że już niedługo urodzi kolejne dziecko. Chciała córeczkę. O jej marzeniach było głośno w mediach.

Stało się jednak inaczej. Farrell zostawił swoją ukochaną i powrócił do swoich starych nawyków. Nawet ostatnie święta spędził z matka i siostrą w Irlandii, nie widząc się z synami.

Rodzicie Alicji w końcu nie wytrzymali, chcieli zadzwonić do Farrella i powiedzieć mu do słuchu.

– Próbowała wytłumaczyć bliskim, że sama potrafi zadbać o siebie i synka. Gdy te argumenty nie trafiły do rodziny, tupnęła nogą i ostro zaprotestowała. Powiedziała, że jest już dorosła i sama będzie kierować swoim życiem i nie życzy sobie, by ktokolwiek wtrącał się w jej prywatne sprawy – relacjonuje  informator Faktu.

Rodzice odpuścili ale Ala kazała im przyrzec, że w żaden sposób nie będą próbowali się kontaktować z Colinem. Myślicie, że dotrzymają słowa? A może Colinowi należy się parę słów do rozumu?

Zobacz też: Górniak lubi szokować majtkami. Oto dowody

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Alicja zabroniła rodzicom rozmawiać z Colinem

You must be logged in to post a comment.