,  

Alicja Janosz i Honey na otwarciu modowego atelier

Atelier marki Ne Comme Ca otwarte

W niezwykłej atmosferze swoje atelier otwierała marka Né Comme Ça. Prezentacja kolekcji, koncert Alicji Janosz a to wszystko w magicznym zimowym… ogrodzie. Takiemu wydarzeniu nie oparła się sama Honorata „Honey” Skarbek.

Było jak w bajce. W ten wieczór władczyni Ne Comme Ca pokazała nowe oblicze – tym razem Królowej Śniegu. Projektant zaprosił swoich gości do zimowego ogrodu wypełnionego niebieską poświatą, muzyką i oczywiście pięknymi strojami. Wyczekiwanym punktem programu był akustyczny koncert Alicji Janosz, która zaśpiewała piosenki ze swojej najnowszej płyty Vintage.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że tak szybko udało nam się otworzyć autorskie atelier. Do dyspozycji mamy teraz 200 metrów kwadratowych – mówi główny projektant marki Sebastian Szrajber. Atelier NCC to trzykondygnacyjny budynek. Na parterze została zaprojektowana część wystawowa, pierwsze piętro to biura. Pracownia projektanta znajduje się na poddaszu. –Postawiliśmy na funkcjonalność, wygodę i dyskrecję. Nasze klientki i klienci od teraz mogą przyjechać zapoznać się z kolekcją, wybierać materiały  – tłumaczy projektant.

Atelier działa we Wrocławiu, przy ulicy Jaspisowej 8b od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)
Alicja Janosz i Honey na otwarciu modowego atelier, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

You must be logged in to post a comment.