Alicja Bachleda-Curuś zarobi jednorazowo 100 tysięcy!

Michał Pieściuk / newspix.pl

TVN musiało sięgnąć głęboko do kieszeni

Alicja Bachleda-Curuś bardzo się ceni i jest przyzwyczajona do gaż amerykańskiej gwiazdy. Za byle grosze nie wzięła by udziału w naszym show X-Faktor do którego została zaproszona.

O Alicję producenci show zabiegali już od czasu, gdy wiadomo było, że „X-Factor” pojawi się na naszych ekranach. Na początku jej nazwisko pojawiło się w spekulacjach związanych z obsadą jurorskiego stołu. Dla robiącej karierę za oceanem i wychowującą samotnie synka aktorki poświęcenie wielu tygodni na występy w show musiało być najwyraźniej nie do przyjęcia. TVN jednak nie odpuścił i Alicja pojawi się ostatecznie w show. Tyle że w zupełnie innej roli. W domu z Kubą- dowiedział się Fakt, który też dodaje, że Ala z Kubą zamkną się w domu, będą przygotowywać swoją grupę uczestników do finału show a za to dostanie 100 tysięcy zł. Podobno zdjęcia z aktorką już są nakręcone i już niedługo będa wyemitowane.

Wielu z nas zastanawiało się, co Ala ma wspólnego ze śpiewem. Okazuje się, że wiele. Alicja równocześnie z aktorstwem rozwijała również swoją karierę muzyczną. Na koncie ma sporo piosenek singlowych, dwie kasety oraz jeden pełnowymiarowy album – wydany 10 lat temu – „Klimat”. Zna się też na kreowaniu wizerunku.

Myślicie,że będzie lepsza od Moniki Brodki czy Sebastiana Karpiela Bułecki?

Zobacz też:Andrzej Łapicki. Na spacer z żoną i… krzesłem!

źródło: Fakt.pl

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.