,  

Alicja Bachleda-Curuś pisze pamiętnik

Kapif

Będzie coś o Colinie Farrellu? Na pewno!

Od dłuższego czasu plotkuje się, że Colin Farrell rzucił Alicję Bachledę-Curuś, gdyż zatęsknił do swoich swawolnych wypadów. Podobno aktor nigdy nie deklarował, że da się usidlić. Para do tej pory nie zaprzeczyła plotkom ani ich nie potwierdziła. Mimo tego nie widać pary razem.

Jak się dowiedział Fakt, Ala rozpoczęła pisać pamiętnik. Teraz ma dużo czasu, gdy została sama. Poza planem filmowym opiekuje się synem Henrym Tadeuszem a wieczory? Wieczory siedzi sama.

Alicja podobno poważnie zastanawia się nad oficjalnym wydaniem swojego pamiętnika. Oprócz rozliczenia się z bolesną przeszłością i uleczenia zranionej duszy, mogłaby również sporo na tym zarobić. Wspomnienia góralki z pewnością byłyby elektryzującą lekturą i światowym bestsellerem. Miliony ludzi chciałoby bowiem poznać kulisy życia pięknej polskiej aktorki z gwiazdorem Hollywood.-spekuluje Fakt.

Takim obrotem sprawy na pewno nie będzie zadowolony Colin Farrell, gdyż to jaki jest i to co robi chce zatrzymać w tajemnicy. Wystarczy przypomnieć sobie jakie wywiady udzielała Ala będąc z aktorem w związku. Było mało szczegółów, a odpowiedzi były bardzo wyważone.

Kupicie pamiętnik Alicji?

Zobacz też: Czy to największe piersi Polsatu

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Alicja Bachleda-Curuś pisze pamiętnik

You must be logged in to post a comment.