Aleksandra Kisio po raz ostatni w „Tańcu z Gwiazdami”?

Znowu obstawiamy…

W ostatnią niedzielę w Tańcu z Gwiazdami po raz ostatni wystąpili Anna Wędzikowska z Michałem Stukanem. W najbliższym odcinku, według specjalistów polskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS), ich los podzielą Aleksandra Kisio, tańcząca w parze z Łukaszem Czarneckim.

Anna Wędzikowska, mimo wysiłku wkładanego w kolejne występy, w ostatnią niedzielę pożegnała się z „Tańcem z Gwiazdami”. Według przewidywań specjalistów STS, następną parą, która podzieli jej los jest aktorka Aleksandra Kisio, z partnerem Łukaszem Czarneckim. Tuż za nimi, najbardziej zagrożona odpadnięciem z show jest para Jagna Marczułajtis i ­­­Krzysztof Hulboj.

W Tańcu z Gwiazdami występuje coraz mniej par, co powoduje, że program staje się bardziej emocjonujący. Po ubiegłotygodniowej porażce Anny Wędzikowskiej, przewidujemy, że jej los podzieli Aleksanra Kisio, aczkolwiek takie pary jak Jagna Marczułajtis i Krzysztof Hulboj oraz Dariusz Kordek i Blanka Winiarska również muszą włożyć bardzo dużo wysiłku, aby pozostać w programie – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport. Naszym faworytem nadal pozostaje Kacper Kuszewski, aczkolwiek uważamy, że Katarzyna Zielińska ma równe szanse na to, aby odnieść końcowy sukces – kończy Juroszek.

Każde 100 zł postawione w salonie STS na odpadnięcie pary Aleksandra Kisio – Łukasz Czarnecki da wygraną w wysokości 202,24 zł. Gdyby odpadła para Jagna Marczułajtis – Krzysztof Hulboj, kwota ta wzrośnie do 219,82 zł. W wypadku, gdyby z programem pożegnali się Kacper Kuszewski lub Katarzyna Zielińska, kwota to powiększy się do 1758, 60 zł.

Zgadzacie się z przypuszczeniami bukmacherów?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.