Agnieszka Włodarczyk o nowej płycie

Agnieszka Włodarczyk pragnie więcej pracować, aby jej pierwsza solowa płyta była jak najlepsza. Chce, aby zainteresowało sie nią jak największe grono słuchaczy. Nie chce wydać byle czego i w związku z tym zamierza brać dalsze lekcje śpiewu.
– Chciałabym wydać dobrą płytę. Jakiś czas temu nagrałam jeden utwór i pokazywałam go różnym ludziom. Nikt się nim nie zainteresował. A teraz wszyscy pytają: "Kiedy płyta?". Nie chcę dawać ludziom byle czego. Muszę wziąć lekcje śpiewu. Muszę mieć czas, żeby skupić się na pracy – powiedziała – powiedziała magazynowi Sukces.

    Zwyciężczyni polsatowskiego show "Jak oni śpiewają" zapytana o swoja największą konkurentkę w programie odpowiedziała bardzo sympatycznie i zwięźle:

– Natasza to petarda. Ma absolutny luz na scenie. Jest bardzo sexy. Jestem pewna, że wkrótce wyda swoją płytę. Jest bardzo pracowita, włożyła w przygotowania do programu dużo wysiłku. Ja po prostu byłam sobą.

Oprócz utworów, które Agnieszka śpiewała w programie "Jak oni śpiewają", na płycie zamierza zamieścić także piosenki premierowe. Póki co nie wiadomo jeszcze w jakim stylu będą to nagrania.

– Jest we mnie wielka przestrzeń muzyczna i interesuje mnie tak wiele utworów. Trudno mi w tej chwili wskazać jednoznacznie to czy tamto – powiedziała w wywiadzie dla Tele Magazynu.

Kto zajmie sie produkcją płyty?

– Nie muszę o nic walczyć. Mam wolną rękę w tej materii, a raczej wspólnie ustalamy między sobą [z wytwórnią], czego chcemy. Nie ma tutaj dyktatury z żadnej strony.

Na końcowy efekt musimy jednak jeszcze trochę poczekać i uzbroić sie w cierpliwość.

– Chciałabym nagrać płytę przez wakacje, tylko nie wiem, naturalnie, czy to się uda.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.