Agnieszka Rylik nokautuje pokerzystów!

We wspaniałym stylu Agnieszka Rylik wystartowała w pokerowym turnieju Late Night Poker rozgrywanym w Cardiff. Agnieszka zakwalifikowała się do półfinału, który odbędzie się w piątek. W imprezie organizowanej przez Party poker uczestniczą takie gwiazdy pokera jak Jamie Gold, Dave Ulliott czy Robert Williamson III.


Agnieszka Rylik, do niedawna mistrzyni świata wagi junior półśredniej, gra w pokera od niedawna. Do turnieju w Cardiff przygotowywała się w światowej stolicy hazardu, Las Vegas, ucząc się tricków od słynnego Mike'a Sextona, znanego popularyzatora tej gry.

W początkowej fazie turnieju Rylik wyeliminowała m.in. Dave "Devilfisha" Ulliotta, doskonałego angielskiego gracza, który wygrał pierwszą edycję turnieju w 1999 r. Co ciekawe, Ulliott kiedyś powiedział, że w pokerze kobiety nie dorównują mężczyznom, bo nie grają dość agresywnie.

Organizatorzy turnieju z uznaniem wypowiadają się o sukcesie bokserskiej mistrzyni. Podkreślają, że jeszcze nigdy żaden Polak nie dotarł tak wysoko w prestiżowym turnieju.

Turniej Late Night Poker cieszy się dużym zainteresowaniem w Wielkiej Brytanii i jest relacjonowany przez telewizyjny kanał Channel 4. W piątek Agnieszka będzie rywalizowała o wejście do finału. Pula nagród wynosi 325 tysięcy dolarów, zwycięzca zgarnie 125 tys.

Ryszard Koczura
boxing.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.