Agnieszka Rylik na pokerowym turnieju w Wiedniu

Przygody Agnieszki Rylik w światowym pokerze ciąg dalszy! Już 10 marca weźmie udział w dwóch ważnych pokerowych wydarzeniach, które odbędą się w Austrii. Pierwszym z nich będzie pojedynek PartyPoker East vs West Team Cup. Nasza mistrzyni w drużynie z innymi pokerowymi sławami ze wschodu będzie walczyć o wygraną wartości 60.000EUR.


Przypomnijmy, że nie będzie to pierwszy występ Agnieszki na światowych stołach pokerowych. W październiku 2007 roku osiągnęła pół-finał w turnieju Late Night Poker. Event pokazywany w telewizji sprawił, że nazwisko Rylik coraz częściej jest kojarzone z polskim pokerem. Zwycięstwo nad dwoma czołowymi graczami: Dave "The Devilfish" Ulliott'em oraz pokerowym milionerem – Joe Beevers'em przyczyniły się do wzrostu popularności Agnieszki Rylik w środowisku pokerowym. W styczniu nasza zawodniczka brała udział w turnieju Irish Poker Championship i zakończyła rywalizację przy stole telewizyjnym, wygrywając parokrotnie z Robertem Williamsonem III, lecz odpadła w rozgrywce head to head ze słynnym Marcelem Luske. Kolejny krok Agnieszki to występ w Turnieju Pokerowym Gwiazd Sportu. Lutowy pojedynek odbył się w Londynie i zakończył się zajęciem drugiego miejsca wsród komentatorów sportowych.
W turnieju wiedeńskim stawka jest równie wysoka co poprzednio – Agnieszka Rylik weźmie udział w pojedynku Wschodu i Zachodu. Jej partnerami W drużynie będą m.in. pokerowy multimilioner Tony G. z Litwy oraz najlepszy rosyjski graczem – AlexandER Kravchenko. Agnieszka ponownie stanie oko w oko z Davem Ulliott'em, którego pokonała w Late Night Poker i będzie miała okazję powtórzyć ten wyczyn – "Zrobiłam to już raz, więc dlaczego nie mogłabym tego zrobić ponownie" – powiedziała Agnieszka Rylik.
Komentator Party Poker twierdzi: "Aga zrobiła olbrzymi postęp w pokerowym świecie, wiele ludzi z branży pokerowej zaczęło zauważać jej świetną formę i smykałkę pokerową".
Po rozegraniu turnieju East vs West, Agnieszka rozpocznie grę w turnieju PartyPoker European Challenge, w którym pula nagród przekracza milion dolarów!! Tutaj zmierzy się z czołowymi graczami z całego świata. Turniejzostanie rozegrany w sławnym Concord Card Casino, w Wiedniu od 10-14 marca.
Należy w tym miejscu również podkreślić, że na tym prestiżowym turnieju znajdzie się również gracz SuperGame.pl! Będzie nim zwycięzca naszego wewnętrznego turnieju – Pan Jakub, o nicku: "Dixie_wolf3", z którym wywiad można przeczytać TUTAJ. Mimo skromnego doświadczenia, nasz zawodnik zapowiada twardą walkę o najwyższe cele. Czy okaże się on czarnym koniem tego turnieju?
Trzymamy kciuki za naszych zawodników!
SuperGame.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.