, , , , , , , , , , ,  

Agnieszka Popielewicz i Robert Kochanek jako prowadzący Wezyr Holidays

Nowa gala nagród dla biur podróży, na pewno podniesie jakość naszych wycieczek.

W klimacie miłości, tańca i podróży 22 stycznia w klubie Lucid w Warszawie, odbyła się impreza Wezyr Holidays, będąca inauguracją sezonu lato 2011. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele biur agencyjnych Wezyr Holidays, reprezentanci 29 resortów hotelowych z Turcji i Egiptu, oraz znakomici goście: Ambasadorzy i Radcy ds. Turystyki Ambasad Turcji, Egiptu, Grecji, Tunezji, Maroka i Hiszpanii. Nie zabrakło również mediów oraz znanych z pierwszych stron gazet aktorów i tancerzy. Pojawili się m.in.: Martyna Kliszewska, Małgorzata Kosik, Katarzyna Pierścionek, Paulina Biernat, Jakub Przebindowski, Andrzej Młynarczyk, Artur Chamski i Robert Rowiński. Gości do zabawy zagrzewał koncert zespołu Feel, a w roli prowadzących wystąpili Agnieszka Popielewicz i Robert Kochanek.

Motywem przewodnim eventu było hasło „Kochaj, tańcz, podróżuj”, w który idealnie wpisał się pokaz tańca: miłosnego i gorącego paso doble oraz zmysłowej i namiętnej rumby, w wykonaniu Roberta Kochanka i jego partnerki Nune Akopian. Zespół FEEL zelektryzował publiczność i ku zadowoleniu gości długo nie schodził ze sceny. Zdobywca Bursztynowego Słowika i wielu nagród muzycznych jak Fryderyk, Telekamery oraz Superjedynki, zaśpiewał swoje największe przeboje z debiutanckiego albumu, który w 2008 roku zyskał miano Diamentowej płyty. „A gdy jest już ciemno”, „No Pokaż Na Co Cię Stać”, „Jak Anioła Głos”, „Pokonaj Siebie” czy „W Odpowiedzi na Twój List” śpiewała z Piotrem Kupichą cała publiczność. Zespół wykonał także utwory ze swojego najnowszego platynowego krążka „Feel 2” i nie szczędził bisów.

Podczas całonocnej imprezy stale przewijały się różne kulturowe akcenty, dzięki min. występowi fakira z wężem czy wydzielonym sześciu strefom tematycznym krajów z oferty Wezyr Holidays: Turcji, Egiptu, Tunezji, Maroka, Grecji i Hiszpanii. Przy poszczególnych stanowiskach na gości czekały specjalne atrakcje: show tancerek brzucha i flamenco, malowanie dłoni henną, wróżenie z fusów, palenia shishy, degustacja oryginalnej tureckiej herbaty, czy regionalnych przysmaków jak „lokum”, „baklawy”, „humusu” z chlebem pitą,  greckich oliwek z fetą, czy hiszpańskich tortilli.

Głównym wydarzeniem wieczoru było przyznanie wyróżnień dla biur agencyjnych Wezyr Holidays: za najwyższy procentowy wzrost ilości Paxów w 2010 roku oraz za najwyższą ilość Paxów w ubiegłym roku w 4 kategoriach. W sumie nagrodzono 6 przedstawicieli: Air Tours Poland Warszawa, Enovatis S.A,  Holidaycheck, biuro Max Racibórz, Travel Caffe Katowice oraz Hit Travel. Gospodarz wieczoru przygotował również konkurs dla gości, w którym do wygrania były płyty zespołu FEEl oraz wyjazd wakacyjny do tureckiego hotelu z klasy „De Luxe”, Barut Arum w Side.

Już w styczniu Wezyr Holidays rozpoczął nowy sezon turystyczny lato 2011. Wraz ze startem sprzedaży nowej oferty ruszyła również nowa kampania pod hasłem „Kochaj i podróżuj”. Nowością w letniej ofercie jest Hiszpania, która dołączyła do portfolio Wezyr Holidays jako szósty kierunek wakacyjnych wyjazdów. Po raz pierwszy na polskim rynku Wezyr Holidays w ofercie wyjazdów do Maroka daje możliwość zatrzymania się niemal w sercu Marakeszu, co ma zachęcić turystów do zwiedzania i eksplorowania historii, kultury i tradycji eterycznego miasta. Na okres przedsprzedaży, który potrwa do 31 marca, Wezyr Holidays przygotował rabaty sięgające nawet 25%.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.